Neler Yeni

Neye Yatırım Yapılmalı

Visal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Abdullah sevimli
Böyle sitelerden tavsiye alınması pek uygun değil bence. Siz araştırın bu işi ehli olan kişilerin videosunu veya yazılarını okuyun kararınızı kendi düşüncenizi ekleyerek veriniz onun dışında bir yatırım danışmanı ile konuşarak onlardan tavsiye alabilirsiniz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: PROZ

robin

80+ Silver
Bak kardeşim, bu ülkede doktor/mühendis eksikliğinden dolayı terör örgütü militanı olmasına rağmen aylık 20k 30k paralara çalışan doktorlar/mühendisler var(özel hastane/özel sektör). Vatan haini ama o elindeki kağıt parçası (diploma) onu dokunulmaz kılıyor.
Bunu dahi engelleyemeyen devlet ne yapsın senin bilmem ne forumunda yazdığın 2 satır ''yatırım tavsiyesini''?
bunu niye bana anlatıyorsun?

Tel Vurdu Beni

80+ Bronze
Böyle sitelerden tavsiye alınması pek uygun değil bence. Siz araştırın bu işi ehli olan kişilerin videosunu veya yazılarını okuyun kararınızı kendi düşüncenizi ekleyerek veriniz onun dışında bir yatırım danışmanı ile konuşarak onlardan tavsiye alabilirsiniz. Herkesin bildiği bir şeyi ekleyerek bitireyim Altın her zaman iyi bir seçim olabilir altının yanında gümüşe de bakabilirsiniz gümüş belki daha iyi bir seçim olabilir ama hine siz bildiğiniz gibi yapın.

Neden ki? FBI'mı kesiyor?
Bak kardeşim, bu ülkede doktor/mühendis eksikliğinden dolayı terör örgütü militanı olmasına rağmen aylık 20k 30k paralara çalışan doktorlar/mühendisler var(özel hastane/özel sektör). Vatan haini ama o elindeki kağıt parçası (diploma) onu dokunulmaz kılıyor.
Bunu dahi engelleyemeyen devlet ne yapsın senin bilmem ne forumunda yazdığın 2 satır ''yatırım tavsiyesini''?

• Beğen

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
  • Beğen

Visal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Abdullah sevimli
hocam beni niye alıntıladınız anlamadım.

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert
döviz ve kriptodan uzak durup altın ve madenlere yatırılmalı

• Beğen

Rich Kedy

80+ Bronze

FlapJack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Mert
Discord
FlapJack#6026
Yatırım Tavsiyesi Değildir
Ben Şahsi Olarak Türkiye İş Bankasından Gram Olarak Altın Alıyorum
Euro Dolar Riskli Benim Fikrim Kur Sürekli değişiyor
Ciripto Para Çok Karı Olduğu Gibi Çok Zararı Var Risk Payı Yüksek
Bahçe Arsa Toprak Tam Bildiğim Konular Değil Ama Urağaştırıcı Gibi Yani Alıcaksın Sonra Satmak İçin Birisini Arıcaksın
Altın Her Yerde Altındır Benim Fikrim En Güvenilir Yatırım Aracı Sen Hangisini Tercih Edersin Bilemem
Yatırım Tavsiyesi Değildir

robin

80+ Silver
şikayet edileceksin yüksek ihtimal :(

Tel Vurdu Beni

80+ Bronze
Top Bottom