Neler Yeni

No Signal Sorunu

Suprağ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
sss sss
hey selam masaüstü bilgisayarımı güç tusuna basıyorum ekranda no signal diyor rgbli mousume takıyorum ondada ışık yok calısmıyor yani ama ekran kartı fanı işlemci fanı psu galiba fanı dönüyor ama pcde tık yok ben ne yapacagığımı anlamadım şimdiden teşekkürler

emre1234E

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre Erdemir
Kabloları tak çıkar belki çözülür ama psun yetmiyor olabilir sistem ne psu kaç wat

Suprağ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
sss sss
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kabloları tak çıkar belki çözülür ama psun yetmiyor olabilir sistem ne psu kaç wat
yok şimdiye kadar calısyıyordu bir anda oldu pc de ztn bana hediyedi özelliklerini bilmiyorum

emre1234E

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre Erdemir
Windows 11 in guncellestirmelri denetle belki ondan da olabilir

Suprağ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
sss sss
Windows 11 in guncellestirmelri denetle belki ondan da ola1. bilgi
1. maalesef pc ekran goruntusu gelmediği için yapamıyorum 2. windows 11 kaldırmıyor benim pc (ztn kendine hayrı yoktu) windws 10 da bile 20 dk da acılıyordu pc simdi hic acılmıyor

emre1234E

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre Erdemir
AA ben yanlış gonderiye yazmışım onu KB yine de psunun kablolarını tak çıkar yap belki yanlışlıkla kablo yerinden cikmistir

HarlBO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
İbrahim Hamza Önen
1. maalesef pc ekran goruntusu gelmediği için yapamıyorum 2. windows 11 kaldırmıyor benim pc (ztn kendine hayrı yoktu) windws 10 da bile 20 dk da acılıyordu pc simdi hic acılmıyor
bios pilini cıkar 1 dk bekle geri tak

Suprağ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
sss sss
10 dk beklettim gene olmadı şimdi monte ettim yine işe yaramadı :(

MertGün

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mert Gün
hey selam masaüstü bilgisayarımı güç tusuna basıyorum ekranda no signal diyor rgbli mousume takıyorum ondada ışık yok calısmıyor yani ama ekran kartı fanı işlemci fanı psu galiba fanı dönüyor ama pcde tık yok ben ne yapacagığımı anlamadım şimdiden teşekkürler
Hocam güç kaynağında sorun olabilir temassıklık olabilir bende yaşadım bilgisayarcına götürebilirsin yada ramini temizleyebilirsin sarı yerleri ramdeki toz falan kalmış olabilir

Suprağ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
sss sss
Hocam güç kaynağında sorun olabilir temassıklık olabilir bende yaşadım bilgisayarcına götürebilirsin yada ramini temizleyebilirsin sarı yerleri ramdeki toz falan kalmış olabilir
ama nedense pcde güç yok anlamdadım klavye mouse takıyorum rgbli rgbsi yok laptobum var takıyorum calısıyor daha 2 gün önce calısıyordu pc ciye götürmek istemiyorum gecen dolandırdı beni kavgalıyız burda 2 tane pc ci var konum olarak 2. side nadir acıyor bende ne yapsam anlamdım kaldım boyle maalesef keske yapabilseydim :(

MertGün

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mert Gün
ama nedense pcde güç yok anlamdadım klavye mouse takıyorum rgbli rgbsi yok laptobum var takıyorum calısıyor daha 2 gün önce calısıyordu pc ciye götürmek istemiyorum gecen dolandırdı beni kavgalıyız burda 2 tane pc ci var konum olarak 2. side nadir acıyor bende ne yapsam anlamdım kaldım boyle maalesef keske yapabilseydim :(
hocam en kötü uzakta ki kaliteli bir yere gideceksin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,000,668
Üyeler
158,487
Son üye
Bozon0606
Top Bottom