Neler Yeni

noctua nh d15 s 1700tl sarı site

galeyanageldim

80+ Bronze
arkadaşlar sarı sitede bu başlıktaki hava soğutucu 1700-2000 arasında satılıyor fakat yurt dışı ürün alınır mı sizce garanti vs durumları nasıl oluyor güvenilir mi bu sitedeki satıcılar

Farway

80+ Silver
Elden test ederek al, satıcı kıvırmaya çalışıyorsa alma.

mhrm21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Muharrem Gökalp
arkadaşlar sarı sitede bu başlıktaki hava soğutucu 1700-2000 arasında satılıyor fakat yurt dışı ürün alınır mı sizce garanti vs durumları nasıl oluyor güvenilir mi bu sitedeki satıcılar
Ben geçen gün sıfır kutulu olarak elden aldım faturasını da iletti bana garanti meselesi noctua ile iletişime geçmen gerekiyor bi sıkıntı olursa.Aldığım ürün sıfır kutuluydu benim gerçekten ilk açılış olduğu için açarken zorlandım başta şahsen 😀 bilgisayarım şu an vatanda serviste gelince taktıracağım. Kullandığım işlemci 7500f çok araştırma yaptım en iyi soğutmayı alacağım soğutma buydu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Soğutma konusunda noctua cidden kendini kanıtlamış bi marka ve içinden çıkan termal macunu da son derece kaliteli

galeyanageldim

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben geçen gün sıfır kutulu olarak elden aldım faturasını da iletti bana garanti meselesi noctua ile iletişime geçmen gerekiyor bi sıkıntı olursa.Aldığım ürün sıfır kutuluydu benim gerçekten ilk açılış olduğu için açarken zorlandım başta şahsen 😀 bilgisayarım şu an vatanda serviste gelince taktıracağım. Kullandığım işlemci 7500f çok araştırma yaptım en iyi soğutmayı alacağım soğutma buydu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Soğutma konusunda noctua cidden kendini kanıtlamış bi marka ve içinden çıkan termal macunu da son derece kaliteli
Hangi satıcıdan aldın kaça aldın link varsa atabilir misin

mhrm21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Muharrem Gökalp

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,106
İsim
Batuhan
Noctua'yı Kötülemiyorum Ama Aynı Değerleri Veriyor .

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
icardi
Noctua'yı Kötülemiyorum Ama Aynı Değerleri Veriyor .

atla eşeği kıyaslamışsın.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,546
İsim
Kerem Çavuş
hava soğutucuda zaten garantilik bir durum yok , fakat onlar tek fanlı satılıyor haberin olsun direkt thermalright peerless assasin alabilirsin

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,106
İsim
Batuhan
hava soğutucuda zaten garantilik bir durum yok , fakat onlar tek fanlı satılıyor haberin olsun direkt thermalright peerless assasin alabilirsin

Bu Bi Tık Daha İyi .

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
835
İsim
Draq123
Thermalright assasins al garantili ürün olsun aynı performans veriyor zaten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri