Neler Yeni

🔥İndirim Nuroum V11 2k Web Kamerası 599 TL

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,445
İsim
Kadir
Alan var mı kaç günde geliyor arkadaşlar
5 günde kargo geldi, bilgisayar ürünü direk modelden tanıyor ürünü ben çok beğendim tek bulamadığım ayar 1080 60 FPS - 2K 30 fps nereden değişiyor onu bulamadım 2K 30 FPS görüntü baya iyi ve net ben ürünü çok beğendim.
- Microsoft kamera ayarlarından değişiyormuş

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
5 günde kargo geldi, bilgisayar ürünü direk modelden tanıyor ürünü ben çok beğendim tek bulamadığım ayar 1080 60 FPS - 2K 30 fps nereden değişiyor onu bulamadım 2K 30 FPS görüntü baya iyi ve net ben ürünü çok beğendim.
Dün gümrükten geçmiş varış zamanı 23 ağustos diyor

Spoit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Muhammed
Bende böyle diyor nedenn

Ekler

• IMG_20230816_134604.jpg
    IMG_20230816_134604.jpg
    102.1 KB · Hit: 103

Kontfire

80+ Silver
Bu 200 tl lik kuponu powerbank alımında nasıl kullanabilirim biliyor musunuz
Dün gümrükten geçmiş varış zamanı 23 ağustos diyor

Kameraya uygulanıyor mesela

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Böyle şeyleri görünce alasım geliyor batcam resmen :D

thec2o

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Cemre Can Özdemir
662 TL'ye satın alımı tamamladım umarım gerçekten güzel olur.. acaba yayın yapmaya başlasam mı gerçekten

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,750
İsim
Eren Güven
Alanlara hayırlı olsun almayanlar da arada bir indirime giriyo geçen 500 e düşmüştü yine

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,204
İsim
SEYF
662 TL'ye satın alımı tamamladım umarım gerçekten güzel olur.. acaba yayın yapmaya başlasam mı gerçekten
Evde fazlalık telefon ile veya normal telefonunuz ile yayın yapabilirsiniz. Çok daha kaliteli görüntü sunuyor webcamlere göre. Bu Ürün 1 hafta önce 299 TL ye falan düşmüştü yine almamıştım.

Emre Uney

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emre
arkadaslar benim de yaklasik 5 günde geldi deneyimlerimi aktarmak isterim merak eden arkadaslar icin.

öncelikle laptopta deneyimleyebildim sehir dısında oldugumdan dolayı. kamera ayarlarından video kısmında 2k 60fps görüntüyü secebiliyorsunuz.

görüntü kalitesinden gayet memnun kaldıgımı belirtmeliyim ki bu fiyat bandında daha iyi olabilir miydi pek sanmiyorum.

usb ile direkt olarak tak calistir sekilde geliyor. üstündeki mikrofonu yeterli degil uzakta oldugu icin ses derinden geliyor arkadas ile deneyimledik. ama hic yoktan iyidir.

lensin üzerinde fiziksel olarak kapatabileceginiz bir perdesi var ki bu özelligi gayet begendim.

kupon isine gelecek olursak ben gibi 530tl civarına alan arkadaslarda kupon gözükmüyordu indirimli fiyat oldugu icin muhtmeelen. fakat fiyatı 700tlye + vergiler düzeyine cıktıgında ürün sayfasında kutucuk olarak kupon gözükmekte.

kısacası fiyat performans oldugunu düsünüyorum incelemem bu sekilde alan arkadaslarla hayirli olsun sorusu olan varsa cevaplayabilirim iyi forumlar.

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
arkadaslar benim de yaklasik 5 günde geldi deneyimlerimi aktarmak isterim merak eden arkadaslar icin.

öncelikle laptopta deneyimleyebildim sehir dısında oldugumdan dolayı. kamera ayarlarından video kısmında 2k 60fps görüntüyü secebiliyorsunuz.

görüntü kalitesinden gayet memnun kaldıgımı belirtmeliyim ki bu fiyat bandında daha iyi olabilir miydi pek sanmiyorum.

usb ile direkt olarak tak calistir sekilde geliyor. üstündeki mikrofonu yeterli degil uzakta oldugu icin ses derinden geliyor arkadas ile deneyimledik. ama hic yoktan iyidir.

lensin üzerinde fiziksel olarak kapatabileceginiz bir perdesi var ki bu özelligi gayet begendim.

kupon isine gelecek olursak ben gibi 530tl civarına alan arkadaslarda kupon gözükmüyordu indirimli fiyat oldugu icin muhtmeelen. fakat fiyatı 700tlye + vergiler düzeyine cıktıgında ürün sayfasında kutucuk olarak kupon gözükmekte.

kısacası fiyat performans oldugunu düsünüyorum incelemem bu sekilde alan arkadaslarla hayirli olsun sorusu olan varsa cevaplayabilirim iyi forumlar.
Hocam sitede 2k 30fps yazıyor ama eminmisiniz

Top Bottom