Neler Yeni

🔥İndirim Nuroum V11 2k Web Kamerası 599 TL

thec2o

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Cemre Can Özdemir
V15-AF aldım ben bu gün teslim edecekler, bakalım kalitesi nasıl test edip bilgilendirme yazarım. Kalitesi iyi olursa iade eder bu modeli alırsın sende.
iade talebi oluşturdum bakalım yarın işe gelirken ayarlıyacam artık

Emre Uney

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Emre
agalar bir ben mi pek beğenmedim anlamadım hakikaten açısı güzel onun dışında pek de güzelliği yok bence maalesef
aga c920nin 3k oldugu ve bu fiyat bandında adam akıllı 720p kamera bile zor bulunduğunu düsünürsek yeterli bana kalirsa ben begendim. kamerası olmayanların ortalama üstü statüsünde isini görecegini düsünüyorum.

cok üst düzey bir sey bekleyenlerin zaten kamera icin bütcesinin 500tl oldugunu düşünmüyorum sahsen

thec2o

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Cemre Can Özdemir
aga c920nin 3k oldugu ve bu fiyat bandında adam akıllı 720p kamera bile zor bulunduğunu düsünürsek yeterli bana kalirsa ben begendim. kamerası olmayanların ortalama üstü statüsünde isini görecegini düsünüyorum.

cok üst düzey bir sey bekleyenlerin zaten kamera icin bütcesinin 500tl oldugunu düşünmüyorum sahsen
zaten aldıktan 20-30 dk sonra iptal etmek istedim ama olmadı heyecan yapıp aldım ama işime yaramaz bu telefonu bağlarım ne gerek var moduna girdim yani.. elbette bütçeye göre güzel ama benim için değil kişisel bir durum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,672
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom