Neler Yeni

Nvidia Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti Hatası

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa
Evet Arkadaşlar Sistemim Şu Şekilde
Amd phenom x4 955
GTX 750 ti
8 gb ram
660 GB hard disk
280 watt power supply
Sorun Şu şekilde oyunlarda bi anlık şekilde donma ve daha sonrasında oyundan atıyor oynadım bütün oyunlarda aynı şekilde attıktan sonrada şu hata geliyor nvdia görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve başarıyla bu durumdan kurtuldu yazıyor
Power supply den olduğunu düşünüyorum
dizinde önerilerinizi ve desteklerinizi bekliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yunus Hoşgör
Merhaba. İşlemciniz sadece 125W güç istiyor gerisini siz düşünün. Daha önce psu gücü yetmiş olabilir. Ancak kullanıldıkca 280w dan daha az güç üretmeye başlar yani eskidikce. Bende psu dan olduğunu düşünüyorum 400w 450w güzel bir psu almanızı tavsiye ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
öneriniz için teşekkürler 80+ olmasına gerek varm8 acaba yoksa normal bi 400 450 watt power supply yeterli olurmu
Mesaj otomatik birleştirildi:

öneriniz için teşekkürler 80+ olmasına gerek varm8 acaba yoksa normal bi 400 450 watt power supply yeterli olurmu
@akhenaton19

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yunus Hoşgör
Mesaj otomatik birleştirildi:

@akhenaton19
Yani tabii ki 80+ almanızı tavsiye ederim. Fakat bütçenizi bilmiyorum. 80+ psular normallerine göre pahalı oluyor ve daha uzun ömürlü, daha stabil çalışıyorlar.Bütçeniz uygun değilse normalde alabilirsiniz fakat zorlayıp 80+ güç kaynağı almanızı şiddetle tavsiye ederim.Marka model konusunda Donanım Arşivi youtube kanalında çok örnek var. Bakmanızı tavsiye ederim.

Top Bottom