Neler Yeni

Nvidia RTX 4070 veya 4070 Super alacağım öneriye ihtiyacım var

shadlerss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Alperen
Arkadaşlar Nvidia RTX 4070 veya 4070 Super alacağım şimdi kasamın diğer tüm parçaları geldi bir tek ekran kartım kaldı. Sizden ricam peşin fiyatına faizsiz taksitle alabileceğim linkler bekliyorum. Yardımcı olun lütfen.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,488
İsim
Emir
tek tek almak çok pahalıya denk gelıyor keşke hazır alsaydınız

shadlerss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Alperen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Birde ankarada bildiğiniz bilgisayarcı mağaza varsa önerilere açığım hemen gidip elden de alabilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İstediğim her parçayı teker teker hem taksitle hemde bir yerlerden kısmadan aldım her parçadan çok memnunum açıkçası, bir tek ekran kartım kaldı.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,488
İsim
Emir
Birde ankarada bildiğiniz bilgisayarcı mağaza varsa önerilere açığım hemen gidip elden de alabilirim.

İstediğim her parçayı teker teker hem taksitle hemde bir yerlerden kısmadan aldım her parçadan çok memnunum açıkçası, bir tek ekran kartım kaldı.
ne kadar tuttu ve hangı parçalar

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
MUSA
yanlış, kampanyaları takip ederek aldıysa daha uyguna gelir, hatta taksitle de almış oluyor hepsi burada amazon 3/6/9 ay pesin fiyatına taksit yapıyor hazir sistemi kim nerden peşin fiyatına taksitle almış

redlove

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
887
İsim
.
Arkadaşlar Nvidia RTX 4070 veya 4070 Super alacağım şimdi kasamın diğer tüm parçaları geldi bir tek ekran kartım kaldı. Sizden ricam peşin fiyatına faizsiz taksitle alabileceğim linkler bekliyorum. Yardımcı olun lütfen.
yapıkredi world kredi kartına 9 ay peşin, diğer bankalara 6 ay peşin fiyatına taksit.

Ron Kray

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Onur İstikbal

ThE LoSt

80+ Gold

Soğutması oldukça iyidir 3 fanlı bir modeli bu fiyatlara edinebilirsiniz.

shadlerss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Alperen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Taksit işi süper burada ama 30.600₺ burası da pahalı biraz

Bunda da taksit yapınca 4500₺ fiyat artışı oluyor yoksa süper uygun model peşin fiyatına taksit yapsalar hiç düşünmeden alırım bunu

Soğutması oldukça iyidir 3 fanlı bir modeli bu fiyatlara edinebilirsiniz.
Bunda taksit yapıyorum 8000₺ ona gidiyor fena

TRecoN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Aytaç Şükrü YALÇIN
stediğim her parçayı teker teker hem taksitle hemde bir yerlerden kısmadan aldım her parçadan çok memnunum açıkçası
Diğer parçalarını merak ettim. Paylaşabilir misin rica etsem, bende senin gibi düşünerek tek tek topladım. 2020 martta başladım. 3 işlemci iki anakart 3 ekran kartı 2 psu değiştirdim. Şu anda son hali alttaki imzamda mevcut.

ASUS TUF RTX 4070 SUPER aldım bende. TUF öneririm biraz pahalı ama 4070 super'lerin arasında bence marka ve soğutma olarak en iyisi.

N11 de vade farksız 5 taksite kadar yapıyordu oradan almıştım. QP satıcısı güvenilir olduğundan aldım yoksa N11 genelde tercih etmem bu kadar pahalı ürünlerde.

Amazon vade farksız 6 taksite kadar yapıyor.

Hepsiburada da varsa 3 ay sonra öde kampanyasından yararlanabilirsin.

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
MUSA
Diğer parçalarını merak ettim. Paylaşabilir misin rica etsem, bende senin gibi düşünerek tek tek topladım. 2020 martta başladım. 3 işlemci iki anakart 3 ekran kartı 2 psu değiştirdim. Şu anda son hali alttaki imzamda mevcut.

ASUS TUF RTX 4070 SUPER aldım bende. TUF öneririm biraz pahalı ama 4070 super'lerin arasında bence marka ve soğutma olarak en iyisi.

N11 de vade farksız 5 taksite kadar yapıyordu oradan almıştım. QP satıcısı güvenilir olduğundan aldım yoksa N11 genelde tercih etmem bu kadar pahalı ürünlerde.

Amazon vade farksız 6 taksite kadar yapıyor.

Hepsiburada da varsa 3 ay sonra öde kampanyasından yararlanabilirsin.
asus tufu kaça aldın dostum

TRecoN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Aytaç Şükrü YALÇIN
asus tufu kaça aldın dostum
Ben aldığımda 33.205.
Vade farksız 5 taksit N11 sayesinde.

Amazon vade farksız 6 taksit yapıyor.

https://www.akakce.com/ekran-karti/...ng-192-bit-gddr6x-12-gb-fiyati,520986549.html

Screenshot 2024-04-17 at 19.36.15.png

Top Bottom