Neler Yeni

Çözüldü✓ NZXT H7 Flow extra fan gerekiyor mu?

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,763
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
hocam bu fiyat neymiş gider nzxt h5 flow alırım 2 tane 12cm fan çıkıyor kasayı satarım daha iyi fiyat aşırı uçuk bence
Bence de pahalı ama güzel fanlar bende rgb olmayan RF modeli var çok güzel üflüyor ve H5 Flow'da rgb fan yok.

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Hazer
2 model daha ekledim onlara da bakabilirsin bu arada nereye konumlandıracaksın fanları ona göre de değişir ve sıvı soğutucun var mı?
Fanlar orjinal NZXT. Senin kasada kontrolcü var mı bilmiyorum çift paketli fanlarda kontrolcü oluyor.
Hocam şöyle diyim 360mm soğutucum var kasam daha gelmedi direk NZXT H7 Flow aldım ama fanları nerede kaç tane bilmiyorum egzoz fan var mı yok mu bilmiyorum önde iki tane var ise arkada yok ise 2 tane alayım görünüş bozulmasın sonuç olarak kasayı satarken zararına değil kârına satarım.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,700
İsim
Eren Güven
çok kaliteli değiller ama işini görür. en sondaki zaten nazxt nin orjinal fanı ama fiyatı biraz pahalı bence bitfenix veya silverstone alsan da işini göürür

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Hazer
Kontrolcü yok Elite modelleri hariç.
Kendi orijinal fanlarını anakartta 5V RGB girişlerine mi takmak lazım hocam?
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok kaliteli değiller ama işini görür. en sondaki zaten nazxt nin orjinal fanı ama fiyatı biraz pahalı bence bitfenix veya silverstone alsan da işini göürür
Bitfenix marka kasa kullandım Full RGB hiç hoş değil hocam kasayı dibinize koyarsanız anca bi güzel gözüküyor o kadar fanlar yalpalıyor gibi gözüküyor.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,763
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Hocam şöyle diyim 360mm soğutucum var kasam daha gelmedi direk NZXT H7 Flow aldım ama fanları nerede kaç tane bilmiyorum egzoz fan var mı yok mu bilmiyorum önde iki tane var ise arkada yok ise 2 tane alayım görünüş bozulmasın sonuç olarak kasayı satarken zararına değil kârına satarım.
Masraf yapmak istemezsen Sıvı soğutuyu öne koyarsın şık durur ve fan almana da gerek kalmaz. 2 fan'ın biri egzoz fanı zaten diğerini de yukarı konumlandırırsın 2. egzoz olarak. Ya da sıvı soğutucuyu üste konumlandırırsın 2 adet çift paketli olandan alıp 3'ünü önce 1'ini egzoz'a koyarsın, çıkan 2 rgb olmayan fan'ı da alta koyarsın e.kartına doğru üfler böylece müthiş şık bir kasa ve güzel bir hava akışı elde edersin. Bütçe durumuna bağlı biraz.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,488
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Kendi orijinal fanlarını anakartta 5V RGB girişlerine mi takmak lazım hocam?

Bitfenix marka kasa kullandım Full RGB hiç hoş değil hocam kasayı dibinize koyarsanız anca bi güzel gözüküyor o kadar fanlar yalpalıyor gibi gözüküyor.
H7 Flow'da RGB fan yok ki.

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Hazer
H7 Flow'da RGB fan yok ki.
Hocam siz ikidir moralimi bozuyorsunuz :d

Masraf yapmak istemezsen Sıvı soğutuyu öne koyarsın şık durur ve fan almana da gerek kalmaz. 2 fan'ın biri egzoz fanı zaten diğerini de yukarı konumlandırırsın 2. egzoz olarak. Ya da sıvı soğutucuyu üste konumlandırırsın 2 adet çift paketli olandan alıp 3'ünü önce 1'ini egzoz'a koyarsın, çıkan 2 rgb olmayan fan'ı da alta koyarsın e.kartına doğru üfler böylece müthiş şık bir kasa ve güzel bir hava akışı elde edersin. Bütçe durumuna bağlı biraz.
Hocam kendi fanları RGB değilmiş ki en az 4 tane RGB fan almam lazım..

Son düzenleme:

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,763
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Hocam siz ikidir moralimi bozuyorsunuz :d

Hocam kendi fanları RGB değilmiş ki en az 4 tane RGB fan almam lazım..
Evet değil dümdüz siyah :D Elite modellerinde oluyor Rgb. 4 tane alıp yukarıda anlattığım gibi dizebilirsin ama pahalı olacak, para harcamak istemezsen öne koy sıvı soğutmayı geç hiç fan almasanda olur.

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Hazer
Evet değil dümdüz siyah :D Elite modellerinde oluyor Rgb. 4 tane alıp yukarıda anlattığım gibi dizebilirsin ama pahalı olacak, para harcamak istemezsen öne koy sıvı soğutmayı geç hiç fan almasanda olur.
Peki uygun fiyatlı sağlam hava akışı sağlayan beyaz RGB başka marka fan alsam bide kontrolcü lazım olacak onun montajını nasıl yapacağım?

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,763
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Peki uygun fiyatlı sağlam hava akışı sağlayan beyaz RGB başka marka fan alsam bide kontrolcü lazım olacak onun montajını nasıl yapacağım?
Montaj kolay iş bi kaç kabloyu birbirine ya da kontrolcüye takıyorsun o kadar.

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Hazer

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,763
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Top Bottom