Neler Yeni

Öğrenci indiriminden alınabilecek en iyi tablet

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
ONUR
Bütçe
9500
Arkadaşlar 9.5k yi geçmeyecek bir tablet arıyorum öğrenciyim üniversitede not tutabileceğim ve ayrı olarak ekranı güzel ve net olan dizi film izlemek için tablet arıyorum yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Ben Huawei matepad 11.5 paper editiona baktım bundan daha iyi varsa veya tavsiye edeceğiniz varsa çok iyi olur

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Arkadaşlar 9.5k yi geçmeyecek bir tablet arıyorum öğrenciyim üniversitede not tutabileceğim ve ayrı olarak ekranı güzel ve net olan dizi film izlemek için tablet arıyorum yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Ben Huawei matepad 11.5 paper editiona baktım bundan daha iyi varsa veya tavsiye edeceğiniz varsa çok iyi olur
en iyisi o rakip istersen samsung tab s9 fe vesaire o bütçedeydi en son

forxeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
murat
benim arkadaş Huawei alacaktı öğrenci indiriminden kampanya falan denk getirirsen aynı fiyata geliyor samsung tarafında s9fe olabilir apple tarafında 9. nesil indirime düştüğünde olabilir seçenekler böyle

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Mustafa tsn

İpad 9 pozitif teknolojiden alırsan ekstra vergi indirimide oluyor

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim

Huawei MatePad 11 2023 Huawei'in sitesindeki hafta sonu kampanyalarında 8.999 TL'e düşüyor. Kupon ilede 8.699 TL oluyor. Huawei MatePad 11.5'dan çok daha iyi ve Snapdragon 865 işlemcisi var.

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
ONUR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Huawei MatePad 11 2023 Huawei'in sitesindeki hafta sonu kampanyalarında 8.999 TL'e düşüyor. Kupon ilede 8.699 TL oluyor. Huawei MatePad 11.5'dan çok daha iyi ve Snapdragon 865 işlemcisi var.
Peki iPad 9 ile kıyaslandığında hangisi iyi oluyor ? Tabletlerden pek anlamadığım için soruyorum

Top Bottom