Neler Yeni

Öğrencinin Vücut Geliştirme Yapması

Berat_Akpunar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Berat
Öğrenciyim Yurtta Kalıyorum Vücut geliştirmeye yazılmayı düşünüyorum fakat bu beslenme yüzünden çekiniyorum bana tavsiye verebilecek var mı ?

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,500
İsim
Fatih
Öğrenciyim Yurtta Kalıyorum Vücut geliştirmeye yazılmayı düşünüyorum fakat bu beslenme yüzünden çekiniyorum bana tavsiye verebilecek var mı ?
Bütçen varsa pilav makinesi al hocam. Yumurta başlarsın, tavuklu pilav yaparsın, sebze haslarsin.

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,206
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
Eğer ilk kez yapacaksan öyle beslenmene aşırı odaklanmadan 3 öğün falan yesen de illa gelişirsin ancak bu o kadar da uzun sürmez. Üstteki arkadaşın dediği gibi eğer yurtta böyle haşlama/pişirme makineleri falan toplamıyorlarsa ergonomik bir şey alıp kendine bir şeyler yapabilirsin. Yani daha çok maddi imkanlarına bağlı diyebilirim.

Berat_Akpunar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Berat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer ilk kez yapacaksan öyle beslenmene aşırı odaklanmadan 3 öğün falan yesen de illa gelişirsin ancak bu o kadar da uzun sürmez. Üstteki arkadaşın dediği gibi eğer yurtta böyle haşlama/pişirme makineleri falan toplamıyorlarsa ergonomik bir şey alıp kendine bir şeyler yapabilirsin. Yani daha çok maddi imkanlarına bağlı diyebilirim.
Yasak diye biliyorum hocam o tarz makineler

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,500
İsim
Fatih
Hocam ekstra gıda almadan çok zor bence. Yurt yemekleri kalitesiz ve yağ çorbası.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gostermedigin sürece yasak değil. Su ısıtmadan yasayabiliyor musun yurtta?

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
ahmet yılmaz
hocam yeni başlıyosan arkadaşında dediği gibi ilk zamanlar çok diyet falan takmana gerek yok haftada min 4 gün antrenman yap 3 öğün ye gelişirsin illa sonrasına ilerde bakarsın

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,206
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
Elektrik sistemini sıkıntıya soktuğundan dolayı yasak olması normal, ben yine de bir şans vardır diye sormak istedim.

Hocam ekstra gıda almadan çok zor bence. Yurt yemekleri kalitesiz ve yağ çorbası.

Maalesef öyle. Eğer amacı kilo vermek ise protein tozu ile yeterli proteini aldığı sürece bir sıkıntı olmaz ama amacı kilo da almak ise protein tozu + gainer veya gerçekten para harcanması gereken bir beslenme yapması gerekecek.

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,500
İsim
Fatih
Marketten yulaf al vs yeşillik ye diyeni de gördüm de onlarla da ne kadar gelişirsin işte
Yulaf+yoğurt+hindi füme yapabilirsin. Baharatlarla tat verirsin. Protein tozu ile de daha verimli hale getirirsin.

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,206
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
Marketten yulaf al vs yeşillik ye diyeni de gördüm de onlarla da ne kadar gelişirsin işte
Yulaf sindirimi zor olan bir şey. Genelde sabah veya gece yatmadan önce falan yeniyor ve gerçekten sindirme probleminden dolayı senin canını çok sıkar (shake falan yaparak biraz daha kolay sindirilebilir yapabilirsin). Yine de denemek istersen bakabilirsin.

Berat_Akpunar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Berat

Oda baskını vs durumlar olursa direkt alırlar hocam

Yulaf sindirimi zor olan bir şey. Genelde sabah veya gece yatmadan önce falan yeniyor ve gerçekten sindirme probleminden dolayı senin canını çok sıkar (shake falan yaparak biraz daha kolay sindirilebilir yapabilirsin). Yine de denemek istersen bakabilirsin.
Siz ne zamandır sporla uğraşıyorsunuz ve uğraşıyorsanız naturel mi gelişiyorsunuz

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,206
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
Siz ne zamandır sporla uğraşıyorsunuz ve uğraşıyorsanız naturel mi gelişiyorsunuz
Doğal olarak yapıyorum kür işine girmek bu kadar kısa sürede çok saçma olacaktır. Sadece takviye olarak kreatin kullanıyorum, 1 yıl 3-4 ay falan oldu sanırsam.

Bu arada yurttan kastettiğin lise yurdu mu yoksa üniversite yurdu mu?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,623
Üyeler
154,435
Son üye
gencoo
Top Bottom