Neler Yeni

ÖLMEK İSTİYORUM ARTIK YETER

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

ConquerorXIV

80+ Gold
herkesin derdi kendine ağır gelirmiş

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,186
İsim
Ahmet Sevinç

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Bugünde senin için yaktım kardeşim.

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,107
İsim
Oozdmrsm
annem taktir alamıyom diye pc almıyo ve babam notlarım iyi değil diye sinirleniyor o kadar ders çalışmama rağmen yüksek not alamıyorum
Ergenlik döneminde şu cümleleri kurmayan çok nadir insan vardır(TR de). Daha hayatın başındasın. Sıkıntıları yaşayacaksın ki ileride aynı sıkıntıya düşme. Şu an seni çok iyi anlıyorum. Pc den oyun oynamak falan istiyorsun ama sana bir şey diyeyim mi pc alınca oyun oynama hevesin kaçıyor. O yüzden şu anlık bence idare etmeye çalış.
benim hayalim asker, polis,eczacı filan olmak ama babam mühendis,bilim insanı olmam için zorluyo
Bu cümleye gelince baban şu an ne derse desin nafile. Önemli olan senin ne olmak istediğin. Ki baban sana mühendis olmanı söylese bile öyle hemen mühendis olamıyorsun. Üniversite puanına göre belirlenir bu işler.
13 yaşındayım hep sınıftaki veletler beni dışlıyor
Bu cümleye gelince. Sen onlara bağlı kalmak zorunda değilsin. Okul dediğin yerde yüzlerce insan var. Elbet kendi arkadaş ortamını kurarsın. İlla sınıftan olacak diye bir şey yok zaten seni dışlıyorlarsa onlara arkadaş bile dememelisin bence. Sana tavsiyem Daha yaşın genç o yüzden bir takım sporuna yönel. Bu seni hem fiziksel olarak geliştirir hem de öz güvenin artar.

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,107
İsim
Oozdmrsm
Bu yaşlarda normal dostum. Unutma ailene saygısızlık yapma çünkü onlar ailendir.
1698861705666.jpeg

yusuftheayay

80+ Bronze
Merhaba 13 yaşındayım hep sınıftaki veletler beni dışlıyor ve annem taktir alamıyom diye pc almıyo ve babam notlarım iyi değil diye sinirleniyor o kadar ders çalışmama rağmen yüksek not alamıyorum benim hayalim asker, polis,eczacı filan olmak ama babam mühendis,bilim insanı olmam için zorluyo ve en kötüsünü söyleyeyim mi? Benim annemin teyzesi benim zengim olduğumu kuzenimin ise fakir olduğunu sanıyo ama öyle bir durum yok hatta benim laptopum bile 2 gb ram Intel hd 4000 ve annemin teyzesi buna rağmen benim zengin oldugumu sanıyo bu yüzden eline baya para geçti o paralarla kuzenime yeni laptop alcak ama kuzenimin laptopu daha iyi ve laptopu eski olan benim laptopu kuzenime değil bana alması lazım ama almıyo ben böyle hayatın...
Lan millet yiyecek ekmek bulamıyor. Derdini senin.... Velet

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom