Neler Yeni

ÖZEL ÇÖZÜNÜRLÜK ZARARLI MI

Lux0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Çağtay
MERHABA ARKADASLAR CS İÇİN ÖZEL ÇÖZÜNÜRLÜK YAPACAM ZARARLIMI

xTURANN

80+ Bronze
PC Tarafında bir zararı olacağını düşünmüyorum, aksine bir çok açıdan yararı var. En kötü zararı, Sens. 16:9'da oynarken mouse çevirmen ile 4:3 Oynarken mouse çevirmen bir olmuyor.

Oyun pikselleştiği & bulanıklaştığı için gözlerine bir zararı olabilir.

Lux0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Çağtay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
PC Tarafında bir zararı olacağını düşünmüyorum, aksine bir çok açıdan yararı var. En kötü zararı, Sens. 16:9'da oynarken mouse çevirmen ile 4:3 Oynarken mouse çevirmen bir olmuyor.

Oyun pikselleştiği & bulanıklaştığı için gözlerine bir zararı olabilir.
hocam cs için özel çözünürlük yapacam 1280x960 için yapmayı düsünüyorum bu ayar cs de yok ama cs yi pencereli yapınca bu çözünürlük cıkıyor tam ekranda gelmiyor monitorum asus vg259qm 24 inç özel çözünürlük yapmak istedim bu uyarıyı verdi garantı den cıkar vs gibi endiselendim yapmadım bende yardımcı olur musun

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Berkay Şenocak
İlgilendiği Kategoriler
Monitör, Ekran kartı, Overclock, Undervolt
hocam cs için özel çözünürlük yapacam 1280x960 için yapmayı düsünüyorum bu ayar cs de yok ama cs yi pencereli yapınca bu çözünürlük cıkıyor tam ekranda gelmiyor monitorum asus vg259qm 24 inç özel çözünürlük yapmak istedim bu uyarıyı verdi garantı den cıkar vs gibi endiselendim yapmadım bende yardımcı olur musun
Normalde zaten var ama bazen oyunda hata mı oluşuyor bilmiyorum çıkmıyor çözünürlükte bende onu AMD driverından özel çözünürlük yaparak kullanmıştım uzun bir süre bir sorun olmuyor.

Lux0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Çağtay
Normalde zaten var ama bazen oyunda hata mı oluşuyor bilmiyorum çıkmıyor çözünürlükte bende onu AMD driverından özel çözünürlük yaparak kullanmıştım uzun bir süre bir sorun olmuyor.
hocam bu ayar pencereli ekranda cıkıyor sadece tam ekrana geçince cıkmıyor özel çözünürlük yapmak istemiyorum monitörü yeni aldım baska yolu yok mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Berkay Şenocak
İlgilendiği Kategoriler
Monitör, Ekran kartı, Overclock, Undervolt
Ekran kartın AMD isen driver üzerinden yapabiliyorsun onun dışında bilmiyorum :confused:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,560
Üyeler
141,988
Son üye
slrumi
Top Bottom