Neler Yeni

Okula eski kitapları getirmek zorunlu diyorlar

pc ustasi1

80+ Silver
Aşırı üşengeç olduğum için taşımaya üşendim ama müdür getirmeyenler not alınıyor getirmek zorunlu diyor max ne yapabilir ki ?

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

ShatiG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Kerim Veren
Aşırı üşengeç olduğum için taşımaya üşendim ama müdür getirmeyenler not alınıyor getirmek zorunlu diyor max ne yapabilir ki ?
Bir sonraki senede ders kitabı verilmeyeceği söyleniyordu bilgilendirme grubunda , ama bu prosedür pek işlemez gibi

zorunlu falan değil okullar eski kitapları toplayıp kağıt dönüşümcülerine parayla satıyorlar milli eğitimin de haberi vardır ama pek önem vermiyorlar ama hukuken kesinlikle suç bu toplayamazlar. belki benim konu eksiğim var eski kitaptan onu kapatacam sanane yai. çok baskı kuruyorlarsa il milli eğitim müdürlüğüne sikayet etmekle tehdit et işe yaramadıysa cimere şikayet ederim de hatta et cimere şikayet edersen ve okunursa o okul naneyi yer. sana hiçbirşey yapamazlar korkma asi ol

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,982
İsim
uwu
Bende götürmeyeceğim kim taşıyacak o kadar kitabı

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,234
İsim
MehmedVII

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,838
İsim
Mehmet Aslan
götür sende kalsa yük olacak uğraşmaya değmez. Bende ders kitaplarını götürüp test kitaplarımı götürmeye üşenmiştim , sonra sahafa götürdüm kitap karşılığı takas ettim :kekw:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben Rize'de bir okulda müdür yardımcısıyım getirilen kitapları satıp parayı kendi cebimize atıyoruz✍️
lan zamanında bize atık tesisine gidiyor tekrar kağıt yapılıp kitap basılıyor diyorlardı :D

yerçileği

80+ Bronze
götür sende kalsa yük olacak uğraşmaya değmez. Bende ders kitaplarını götürüp test kitaplarımı götürmeye üşenmiştim , sonra sahafa götürdüm kitap karşılığı takas ettim :kekw:
Mesaj otomatik birleştirildi:

lan zamanında bize atık tesisine gidiyor tekrar kağıt yapılıp kitap basılıyor diyorlardı :D
bu sene farklı olacak herhalde 2.bir emre kadar kitapları satmayın denmiş okullara

Emardo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Emircan Doğankaya
Hiç bir şey yapmıyorlar bizim zamanımızda getirmiyorduk bir şey dediklerini görmemiştik.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Cihan Duman
Aslında götürmen zorunlu değil ama götürsen daha iyi değil mi? Geri dönüşüme katkıda bulunursun hem sen rahat edersin hem de okul seni rahatsız etmez bir daha. Yap kurtul

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,369
Üyeler
146,703
Son üye
realhamsi
Top Bottom