Neler Yeni

Okulda yaşadığınız olay/lar nedir.

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,124
İsim
Mert Metshi
İlkokulda beni okula babannem bırakmıştı evin anahtarı da benim cebimdeydi derse girdim sonra 3-4. derste cebimde anahtar olduğunu farkettim hemen karnım ağrıyo numarası yapmıştım öğretmen annemi aramıştı tekrar babannem gelmişti hoca ve ben sınıftan çıktık benim elim karnımda hoca babannemle konuşuyordu sonra babannem elimi tuttu ben o anda mutluluktan zıplamaya başladım tabi hoca bizi izliyor ah ah çok utanmıştım

Yusuf Yıldırım

80+ Silver
bi kere resşm dersinde ödevleri kontrol ediyordu hoca sıra bana geldi önümden geçti yanımdakine "mal bu önünü göremiyor dedim"sonra dedi ki gelicegim .Kötü bir durum evt ama daha çocuktuk ne dedigimi bile bilmiyorum.

Dolar Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Mehmet Alp Uzun
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar
Discord
Dolar#9411
3. sınıftayken kuzenimle aynı sınıfdaydık test çözerken hocayı biri aramıştı konuşması bitince kuzenim sormuştu o kimdi hocam diye sonra sınıftaki herkes sordu bende dedim ya boşverin bizene hocanın ne konuştuğundan demiştim sınıf bana nedense en az 1 dk bakmıştı.
Nedense çok utanmıştım.

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-
bir gün 6.sınıftı ingilizce dersindeydik hoca cümle söyletiyordu yani bir ünite ile alakalı (hangi ünite unuttum) cümle kurmamızı istiyordu ben yanlışıkla hocaya i love you diyerek basladım. Hocanın cinsiyeti kızdı😂 i love you dememin sebebi ise bir kaç gündür bu kelimeyi dalga şaka amaçlı çok kullanmışdım ağzıma dolanmış tı , o an bir utandım varya hoca bir gülüyor sınıfta gülmeyen kalmadı allah bir daha yaşatmasın.
Ben i love you desem kendim de gülerdim. :D

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Ben Kimya dersinde uyuyordum. Hoca dedi ki; bu uyuyan güzel niye uyuyor? Ben biraz derin uyurum. Duymamışım hocayı. Bir bağırdı beni rezil etti. Sonraki derste bir arkadaş uyuyordu, hoca dedi ki; bu arkadaş niye uyuyor hasta falan mı? Sonra arkadaş da uyanmadı, ben dedim ki hocam niye herkese farklı davranıyorsunuz? Hoca orada bir daha azar çekti gitti sözlüme de 70 verdi.

Bir de Edebiyat hocası ile anımız var. Hoca benim toprağım ben onu severim o beni. Hoca fanatik fenerli. Birleşik kelimeleri anlatırken Fener'i övdü. Galatasaray'a da dedi ki; Ligin yüz karası Avrupa'ya gidiyor başarı yok ülke puanını düşürüyor falan. Bende çıktım ki; ligin en büyük takımı Galatasaray'dır, hiç bir Süper Lig takımının katılamadığı Uefa Süper Kupa'yı ülkemize getiren takımdır, ülke puanı iyi olduğu dönemde de Galatasaray sayesinde iyi olmuştu dedim. Oda dedi ki; öyle mi? Öyle hocam dedim. Ondan sonra 3 hafta bana derste söz hakkı vermedi.

Son düzenleme:

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Ben Kimya dersinde uyuyordum. Hoca dedi ki; bu uyuyan güzel niye uyuyor? Ben biraz derin uyurum. Duymamışım hoca. Bir bağırdı beni rezil etti. Sonraki derste bir arkadaş uyuyordu, hoca dedi ki; bu arkadaş niye uyuyor hasta falan mı? Sonra arkadaş da uyanmadı, ben dedim ki hocam niye herkese farklı davranıyorsunuz? Hoca orada bir daha azar çekti gitti sözlüme de 70 verdi.

Bir de Edebiyat hocası ile anımız var. Hoca benim toprağım ben onu severim o beni. Hoca fanatik fenerli. Birleşik kelimeleri anlatırken Fener'i övdü. Galatasaray'a da dedi ki; Ligin yüz karası Avrupa'ya gidiyor başarı yok ülke puanını düşürüyor falan. Bende çıktım ki; ligin en büyük takımı Galatasaray'dır, hiç bir Süper Lig takımının katılamadığı Uefa Süper Kupa'yı ülkemize getiren takımdır, ülke puanı iyi olduğu dönemde de Galatasaray sayesinde iyi olmuştu dedim. Oda dedi ki; öyle mi? Öyle hocam dedim. Ondan sonra 3 hafta bana derste söz hakkı vermedi.
Galatasaraya laf ettirmem 😂

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet
Bizim sınıfa 360 derece dönen kamera takmışlardı :/

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,277
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
Direk özetliyim o zaman daha zayıf ve açık tenim olduğu için kız sanılmıştım :D
çaktırmasaydın olum kızlarla takılırdın :ROFLMAO: :ROFLMAO: ama abartım kızlar tuvaletine girme :d istersen gir senin tercihin :ROFLMAO:
Mesaj otomatik birleştirildi:

ortaokul 7.sınıfta ingilizce dersinde tuvalete gitmem gerekiyordu ishal olmuşum :D neyse izin aldım gittim bizim kattaki tuvalet kapıları bozuktu bende alt kata indim neyse 15 20 dk oldu ben hala tuvalettteyim hocada bu çocuk gelmedi diye beni koridorlarda aratıyor kendiside çıkmış bende işim bitti yukarı çıkıyorum sınıfa hocayla karşılaştık hoca sen koridorda mı geziyosun dedi bana bağırdı çağırdı bende öyle bişey yok felan dedim en sonunda bir anlık sinirle sıçmayak mı dedim müdüre gittik allahtan bişey olmadı :D

daha komik olaylar var biliyorum ama aklıma gelmiyor şuan

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,025
Üyeler
141,518
Son üye
Zymnax
Top Bottom