Neler Yeni

Okulun saçmalıktan ibaret olması

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,532
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
İşte aynı şekil birilerini memnun etmeye çalışıyoruz hep fakat orda en azından elime para geçiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İş de aynı en azından elime para geçer bekçinin falan kimseyi koruduğu da yok ayrıca herkes kendine bakar

Randoma gel.
Para geçiyor geçmesine de o aldığın paraya değmiycek şeyler yapıyorsun patronunun egosunu çekiyorsun bak okuldaki arkadaş ortamı farklı iş ortamı farklı iş hayatını ben şahsen gördükten sonra okula resmen hasret kaldım en azında tenefüsün var bana göre hayatın sana verdi en uzun son mola okul yılların ve çocukluğun okul sosyalleştiğin çocukluğunsa eğlendiğin yıllar...

kraxius

80+ Bronze
Para geçiyor geçmesine de o aldığın paraya değmiycek şeyler yapıyorsun patronunun egosunu çekiyorsun bak okuldaki arkadaş ortamı farklı iş ortamı farklı iş hayatını ben şahsen gördükten sonra okula resmen hasret kaldım en azında tenefüsün var bana göre hayatın sana verdi en uzun son mola okul yılların ve çocukluğun okul sosyalleştiğin çocukluğunsa eğlendiğin yıllar...
En boktan yıllardı ilkokul belki iyiydi bi zamanlar ama aslında hep aynıydı sadece zevk algımız değişikti.

2 gün sanayiye göndermek lazım modern kölelikmiş lise okumak bile zorunlu değil
Nasıl değil diploma almadan görürsün sanayiyide senden iyi biliyorumdur 15 sene okumaktan iyidir en azından.

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,590
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
1664374417227.png

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,532
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Ah ah baya güzel ya 15 senemi çaldı zaten.
Çocukluğunu yaşattı sana okula gidemeyip direk iş hayatına atılan ezilen insanlar var düşünseniz azcık gerçi iş hayatını görmeden kime ne anlatıyorum ya çalışıyorsun yada okuyorsun ki okul iş hayatından daha eğlenceli iş hayatı sonsuz dur okul ise kısa bi özgürlük

Alfha13

80+ Silver
Lise bitince bu düşünceleri o kadar da umursamıyorsun, o yüzden bence şimdiden boşvermeye bak.

kraxius

80+ Bronze
Çocukluğunu yaşattı sana okula gidemeyip direk iş hayatına atılan ezilen insanlar var düşünseniz azcık gerçi iş hayatını görmeden kime ne anlatıyorum ya çalışıyorsun yada okuyorsun ki okul iş hayatından daha eğlenceli iş hayatı sonsuz dur okul ise kısa bi özgürlük
Aynen kanka baya iyi özgürlük duvarlar arasında.

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,532
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Aynen kanka baya iyi özgürlük duvarlar arasında.
Ayn knk ben sana niye anlatıyorum ki seni okuldan alıp bi işe koyan kimse yok arkadaşlarından ayıran sen bi büyüyüp iş hayatına atılda gör özgürlüğü kardeşim. :)

The Batman

80+ Silver
En boktan yıllardı ilkokul belki iyiydi bi zamanlar ama aslında hep aynıydı sadece zevk algımız değişikti.

Nasıl değil diploma almadan görürsün sanayiyide senden iyi biliyorumdur 15 sene okumaktan iyidir en azından.
Lise zorunlu değil 8 sene oku oda zaten okula girmesen bile mezun oluyorsun ordan sanayiye geç benim okul hayatım 15 değil 17 sene sürdü okul öncesi sayarsak 18
Bu arada sanayi incir toplama burger king muhasabe gibi bircok alanda çok olmasada calıştım cıktım

kraxius

80+ Bronze
Ayn knk ben sana niye anlatıyorum ki seni okuldan alıp bi işe koyan kimse yok arkadaşlarından ayıran sen bi büyüyüp iş hayatına atılda gör özgürlüğü kardeşim. :)
İş hayatını biliyorum aga boşuna anlatıyorsun burda emin ol işte daha çok tecrübem olur en azından özgürlük hiç bir yerde yok zaten düzgün.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
984,262
Üyeler
155,704
Son üye
Emre.W
Top Bottom