Neler Yeni

Önerebileceğiniz Hikayeli FPS TPS Shooter oyunu

Genelde CS:GO Pubg Lite ETS2 Gibi oyunlar giriyorum ama şu sıralar sıkılmay başladım bana önerebileceğiniz Hikayesi güzel FPS Yada TPS Shooter oyunu var mı ? En son Spec Ops The Line oynamıştım hikayesi çok hoşuma gitmişti grafikleride güzeldi (Oynamanızı şiddetle tavsiye ediyorum) Bu tarz oyunlar önerebilir misiniz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok
bende aynı şekilde pubg-lolden sıkıldım cs go.ya devam cidden lol falan oynayacaginiza hikayeli oyun oynayin daha iyi sana önerilerim
far cry ve Crysis serisine bak birde metro serisini kesinlikle oynamanı öneririm özelikle son oyun çok güzeldi şuan witcher serisine başladım gayet güzel oyun yapmışlar bunuda tavsiye ederim

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,948
İsim
Chloe Grace Moretz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende aynı şekilde PUBG-lolden sıkıldım cs go.ya devam cidden lol falan oynayacaginiza hikayeli oyun oynayin daha iyi sana önerilerim
far cry ve Crysis serisine bak birde metro serisini kesinlikle oynamanı öneririm özelikle son oyun çok güzeldi şuan witcher serisine başladım gayet güzel oyun yapmışlar bunuda tavsiye ederim
metro 2033 steam hesabımda vardı oynamıştım baya ama format attığım zaman saveim silindi ama bitirilmiş save bulup oynamaya çalışırım teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok
metro 2033 steam hesabımda vardı oynamıştım baya ama format attığım zaman saveim silindi ama bitirilmiş save bulup oynamaya çalışırım teşekkürler
metro 2033 de cok güzel metro last light da ama asıl olay metro exodus eğer sistemin kaldiriyorsa kesinlikle tüm seriyi bitir pişman olmazsın

Valkry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Hasan TEKİNER
Genelde CS:GO PUBG Lite ETS2 Gibi oyunlar giriyorum ama şu sıralar sıkılmay başladım bana önerebileceğiniz Hikayesi güzel FPS Yada TPS Shooter oyunu var mı ? En son Spec Ops The Line oynamıştım hikayesi çok hoşuma gitmişti grafikleride güzeldi (Oynamanızı şiddetle tavsiye ediyorum) Bu tarz oyunlar önerebilir misiniz ?
Tomb raider, dark siders ,assasins Creed vs

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,159
İsim
Yusuf Karakaya
Klasik olarak Call of Duty, sniper warrior 2,sniper elite, tomb raider

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Hocam Metro serisi, The Witcher 3, Hitman bu tarz oyunlar güzeldir bence bunları bi deneyin oynamamanız bence büyük bir eksiklik olur.

Top Bottom