Neler Yeni

Orijinal oyun almak...

Oğuzhan'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Oğuzhan
Tabii ki enayilik değil ancak oyun geliştiriciyi çok desteklemek istiyorsanız bize özel fiyatlandırma yapanlara destek verin. Bizi hiç takmayanları siz de takmayın. Korsan istemiyorsanız direkt oynamayın.
Bu konuda çok hak veriyorum hocam bu tür oyunları çok merak etmiyorsam oynamıyorum genelde.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Arif

80+ Bronze
Senin kafadaydım ama steam'ın dolara geçmesiyle artık ''epicden oyun almam'' ''steam kütüphanem var'' cümlelerini bıraktım. en ucuz neredeyse oradan satın alıyorum. ve artık online olmayan oyunlara para vermiyorum. offline oyunları arkadaşlarımın hesaplarından yada ücretsiz dağıtılan steam hesaplarından oynuyorum malesef. steam kütüphanem AAA oyunlar ile dolu ama dolara geçmesiyle birlikte gta 6 çıkana kadar alışveriş yapmayacağım. (gta 6 içinde o günün şartlarına göre değerlendireceğim.)

fine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Emir
Ekmeği de çalması gerekiyor orijinal alanlara enayi diyen, korsan kullanan kişiler. Korsan kullanmak da hırsızlık, ekmek çalmak da hırsızlık. Aralarında bir fark yok.

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,061
İsim
umut şahin
Merhaba arkadaşlar. Ben kedimi bildim bileli orijinal oyun almaya çalışan bir insanım fakat steamin dolara geçmesi oyun fiyatlarının uçması vs. gerçekten 1k 2k fiyatlar butcemi sarsmasa oyunlarin fiyatina değip değmediği konusunda kararsız kalmaya başladım. Çok görüp duyuyorum torrent vs. kullanıp oyuna para verenlere enayi diyen bedavaya her türlü oyunu oynayan kişileri. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
knkm artık türkiyede oyun oynamak lüks oldu fiyatlar uçtu alınabilecek seviede değil artık

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,494
İsim
Fatih
Paylaşımlı hesap satın alın.

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,172
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
oyuna para verilir, ama her oyuna 4 haneli paralar verilmez biz bu yüzden kaybediyoruz. Ben de orijinalciyim her zaman ama çıktığı günden beri baldurs gate 3, hogwarts legacy, diablo 4 oyunlarını takip ediyorum bu fiyata değer diyebileceğim bi fiyata düşmedi şimdi oturdum kendimi sorguluyorum hogwartsı falan crack indirsem mi diye.

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Merhaba arkadaşlar. Ben kedimi bildim bileli orijinal oyun almaya çalışan bir insanım fakat steamin dolara geçmesi oyun fiyatlarının uçması vs. gerçekten 1k 2k fiyatlar butcemi sarsmasa oyunlarin fiyatina değip değmediği konusunda kararsız kalmaya başladım. Çok görüp duyuyorum torrent vs. kullanıp oyuna para verenlere enayi diyen bedavaya her türlü oyunu oynayan kişileri. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hocam Steam dolara geçtiğinden beri Epic kullanıyorum ben, ayrıca oyuna para verene enayi diyenleri de takmayın onlar en başından beri aynı kafa yapısındaydı virüslü crackleriyle yaşamaya devam etsin onlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Paylaşımlı hesap satın alın.
Crackle aynı şey sadece virüs yok.

yusuftheayay

80+ Bronze
Kul hakkına bulaşmak istemediğim için satın alıyorum sadece.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,494
İsim
Fatih
Hocam Steam dolara geçtiğinden beri Epic kullanıyorum ben, ayrıca oyuna para verene enayi diyenleri de takmayın onlar en başından beri aynı kafa yapısındaydı virüslü crackleriyle yaşamaya devam etsin onlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Crackle aynı şey sadece virüs yok.
Satın alacak durum yoksa yapilabilecek en mantıklı şey olduğunu düşünüyorum. Kendim param yoksa oynamamayi tercih ediyorum ancak insanlara oyun oynama diyemem demek de istemem.

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Satın alacak durum yoksa yapilabilecek en mantıklı şey olduğunu düşünüyorum. Kendim param yoksa oynamamayi tercih ediyorum ancak insanlara oyun oynama diyemem demek de istemem.
Bende aynı şeyi yapıyorum ve çoğu oyun şu an indirimlerde gayet alınabilecek fiyatta

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,973
Üyeler
152,581
Son üye
Dertliderman
Top Bottom