Neler Yeni

Orijinal oyun almak...

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Hami
gene korsan diyince virüs savunmasına geçen olmuş. he anasını satim sanki oyun üreticileri muhteşemen iş yapıyor. online reko oyunlarda hilenin önüne geçilebiliyor, aldığın oyun bozuk çıkmıyor. sistemini çökertmiyor.
bu bünye oyun dergilerindeki cd lerin ve hatta onbline oyun mağazalarında bile verilen oyunlarda virüs görmüş siz hala gelmiş korsanda virüs var diyorsunuz :D yaw ben tamamen lisanslı windowsumda insider sürümü yüzünden hacklendim be. hani öyle muhteşemen sağlam sistemlerde oyun oynuyoruz da korsan kaldı virüslemedik.
abi siz ne yaşıyorsunuz :D hangi atmosferdesiniz. parasını verip aldığımız battle field serisinde pugb de aimbottan geçilmediği devirde korsan oyun şöyle diye savunma mı olur? türkiyede maliyetler ne ki de bizden avrupa da verilen fiyatları istiyorlar? ben aynı oyunu bir korsan indirdim bir de online oyun mağazasından aldım oynadım. korsan daha fazla fps ve keyif veriyor. bunu nasıl açıklayacaksınız?

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,021
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
Uygun fiyatlı ne önerirsiniz?
alan wake 2 yeni çıkmasına rağmen 400lerde bir şey epicte rdr almadıysan rdr watch dogs muazzam fiyatta fc 24 futbol seversen
Mesaj otomatik birleştirildi:

gene korsan diyince virüs savunmasına geçen olmuş. he anasını satim sanki oyun üreticileri muhteşemen iş yapıyor. online reko oyunlarda hilenin önüne geçilebiliyor, aldığın oyun bozuk çıkmıyor. sistemini çökertmiyor.
bu bünye oyun dergilerindeki cd lerin ve hatta onbline oyun mağazalarında bile verilen oyunlarda virüs görmüş siz hala gelmiş korsanda virüs var diyorsunuz :D yaw ben tamamen lisanslı windowsumda insider sürümü yüzünden hacklendim be. hani öyle muhteşemen sağlam sistemlerde oyun oynuyoruz da korsan kaldı virüslemedik.
abi siz ne yaşıyorsunuz :D hangi atmosferdesiniz. parasını verip aldığımız battle field serisinde pugb de aimbottan geçilmediği devirde korsan oyun şöyle diye savunma mı olur? türkiyede maliyetler ne ki de bizden avrupa da verilen fiyatları istiyorlar? ben aynı oyunu bir korsan indirdim bir de online oyun mağazasından aldım oynadım. korsan daha fazla fps ve keyif veriyor. bunu nasıl açıklayacaksınız?
Sonra neden oyunlar Türkçe çıkmıyor adam gidiyor 30-40k laptopa para veriyor 400 tl oyuna veremiyor epic'teki burada tek konu virüs değil oyunların türkçe çıkmaması/işin hırsızlık boyutu ve dini boyutu dini boyutunu müslüman olanlar için söylüyorum sadece. Korsanın daha fazla fps verdiği oyunlar rockstarın oyunları ki onları da modla düzeltiyorsun orjinalinde de. Sen para vermeden oynayarak daha fazla keyif alıyor olabilirsin ama yaptığın şey ne özgürlük ne de yasal

Son düzenleme:

TahinPekmez

80+ Silver

TumHam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
mahmut
Uygunsuz Dil
Oyuna para verenlere enayi diyen anası vuruşmuşları blokla geç her fırsatta

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Merhaba arkadaşlar. Ben kedimi bildim bileli orijinal oyun almaya çalışan bir insanım fakat steamin dolara geçmesi oyun fiyatlarının uçması vs. gerçekten 1k 2k fiyatlar butcemi sarsmasa oyunlarin fiyatina değip değmediği konusunda kararsız kalmaya başladım. Çok görüp duyuyorum torrent vs. kullanıp oyuna para verenlere enayi diyen bedavaya her türlü oyunu oynayan kişileri. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Bir oyuna 1K-2K TL para verip vermemek veya korsan oyun oynayıp oynamamak senin bileceğin iş, ancak sırf oyunları yapan insanların emeklerinin karşılığını verdiğin için asla ama asla enayi olmazsın. Paran olmadığı için korsan oynuyorsan da gidip parasıyla alanlara da "enayiii eglwe eglwe" demezsin, sessiz sedasız oyununu oynarsın anlarım.

Bunu diyen insan müsveddeleri, oyunlar 50 kuruş olsa bile o parayı vermeyecek kadar karaktersiz, saygısız, ahlaksız insanlar. Bırak karaktersizliklerinde boğulsunlar. Çoğu emeğe saygı nedir bilmez. Ülkemizde oyunlar hala daha çok basit eğlence aracı olarak görülüyor, o hususu üstünden atamadı bir türlü bu ülke. Oyunlar sanki çok kolay bir şekilde yapılıyor zannediliyor, para vermeye değmeyecek bir şeymiş gibi görülüyor. Halbuki bilmiyorlar ki o oyunu yapana kadar kaç kişi gecesi gündüzünü harcayıp alın teri döküyor, emek harcıyor, o işten ekmek parasını kazanıyor. Gidip "bir işte eşşek gibi çalış ama maaş alma" falan desen, bu sefer de o yamuk ağızlarıyla "yeauw onla bu aynı şey mi yeauw" diyip sıyrılmaya çalışır işin içinden. Halbuki aynı şey. Hatta senin asla aklının almayacağı kadar karmaşık ve zor bir iş.

Ben şahsen beğendiğim oyunları wishlistime atıp, indirimleri bekleyip bütçeme hangisi uygun ise onu alıp keyfime bakıyorum. Kim ne demiş umrumda da değil. Hem vaktinde resmi güncellemelerimi alıyorum, hem de bazı oyunlarda yüzümü güldüren oyun içi içerikleri alıyorum hediye olarak mis gibi eğlenceme bakıyorum. Ha ben sanki zamanında korsan oyun oynamadım mı? Elbette oynadım. Ama sonrasında param olunca da gidip oynadıklarımın parasını indirimlerde vs verdim aldım. Oynayacağımdan değil, hem emeğe karşı saygıdan, hem de koleksiyon niyetine.

Ben o kadar para bayıp sistem dizicem, korsan oyun ve uygulamalar ile cânım sistemi çöp edicem öyle mi? Asıl kendileri enayi farkında değil. Gün gelip PC ellerinde kaldığında kim enayiymiş kim değilmiş görürler.

Unutmayın, hele ki böylesi kötü dönemde, hiç kimse size hayır olsun diye bedavaya bir şey sunmaz. İşin içinde illaki bir bit yeniği vardır. Neyse. İyi forumlar.

JSezar

80+ Silver
Bir oyun geliştiricisi olarak steam dolara geçtiğinden beri oyunlara para vermiyorum :D

hak,emek,etik,ahlak cart curt,hepsi hikaye.

Golf 4 R32

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar. Ben kedimi bildim bileli orijinal oyun almaya çalışan bir insanım fakat steamin dolara geçmesi oyun fiyatlarının uçması vs. gerçekten 1k 2k fiyatlar butcemi sarsmasa oyunlarin fiyatina değip değmediği konusunda kararsız kalmaya başladım. Çok görüp duyuyorum torrent vs. kullanıp oyuna para verenlere enayi diyen bedavaya her türlü oyunu oynayan kişileri. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
korsan oyna gitsin çok düşünme

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,752
İsim
Eren Güven
Torrente karşıyım. Firamlar oyun yapabilmek için yüzlerce milyon dolar harcıyolar doğal olarak karşılığını da almak isterler. Bir oyunu yapabilmek için binlerce insan aylarca yıllarca emek harcıyor. Evet fiyatları pahalı o yüzden tr de indirimsiz oyun almak biraz enayilik. Ama orijinal oyuna para verilmez diyenlerin yaptığı şey hırsızlık maalesef. Epic Steam ve bazı kod veren sitelerin indirimleri beklenmeli. GTA vı hariç hiçbir oyunu indirimsiz almam şimdiden sonra

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,192
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
ben gerekirse bende olan oyunları oynuyorum ama crack yuklememeye çalışıyorum hem bilgisayar yavaşlatmaya gerek yok hemde bilgilerimin başkasının elinde olmasinada gerek yok

Hasan_Enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Hasan Enes
İlgilendiği Kategoriler
.
Instagram
.
Steam
.
Facebook
.
Discord
.
Reddit
.
Ben uzun zaman torrent kullandım oyun indirdim, oynadım, bitirdim sonrasında tabi orjinal oyunlara kaydım, ama son yaşanlardan sonra tekrardan torrent üzerinden oynamak durumunda kaldım ve hiçbir oyundan virüs yemedim. Mevzu doğru yerden indirmek torrenti kullanmayı bilmeyen bir insan amacına ulaşır ama pc'yi virüs manyağı yapabilir ama kullanmayı biliyorsanız paşalar gibi oynar geçersiniz. Tabikide imkan oldukça oyunları, filmleri orjinal kullanmakta fayda var ama imkan yoksa torrent kullanmaktan başka çare yok.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,656
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Hocam ben crack oyun hakkında şöyle düşünüyorum
Elimden geldiğince kendim oyunu alıp oynamayı tercih ederim ama ekonomik sebeplerden ötürü crack çok kullandım ama şu anda crack olarak oynayıp sevdiğim oyunların yüzde 80 i kütüphanemdedir
Crack oyunu oyunu denemek için kullanabilirsiniz ya da bütçeniz yoksa kullanabilirsiniz onun dışında sıcak bakmıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Hami
alan wake 2 yeni çıkmasına rağmen 400lerde bir şey epicte rdr almadıysan rdr watch dogs muazzam fiyatta fc 24 futbol seversen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sonra neden oyunlar Türkçe çıkmıyor adam gidiyor 30-40k laptopa para veriyor 400 TL oyuna veremiyor epic'teki burada tek konu virüs değil oyunların türkçe çıkmaması/işin hırsızlık boyutu ve dini boyutu dini boyutunu müslüman olanlar için söylüyorum sadece. Korsanın daha fazla fps verdiği oyunlar rockstarın oyunları ki onları da modla düzeltiyorsun orjinalinde de. Sen para vermeden oynayarak daha fazla keyif alıyor olabilirsin ama yaptığın şey ne özgürlük ne de yasal
he bu da var. son argümanınız tr desteği.
arkadaş hiç mi hayattan habersizsiniz?
dünyada en çok korsan kullanan ülkeler neresi?
çin rusya.
dünyada en çok aimbot gibi hileleri yazanlarn vatanı neresi?
yine çin ve rusya.
söyle bakalım sen kaç tane orjinal tr oyun gördün.
ya da sorayım sen hiç hayatında rusça ya da çince desteği olmayan oyun gördün mü?
haha atma ile sinirimi bozamasınız.
saçma argümanlarınızı da kendinize saklayın.
korsanın daha fazla fps verdiği derken? sadee olay fps değil ki. oyunlarda o launcher ve sistemlerin getirdiği ***** saptal buglar ne olacak? koşmayan karakterler? ayrıca r.g de sınırlı mı oyunlar? ben yüzlerce oyuna orjinal olarak sahibim zaten. ve bunların çoğu korsan iken daha keyifli. sana örnek vereyim. prince of persia 2009 un korsanına tr yama yüklenebiliyorken benim para verip aldığım steam sürümünde bu yok. yüklenemiyor. al sana gıcık edicek bir şey daha.
dediğim gibii saçma sapan argümanlarla gelmeyin. üzerim.

• Hahaha
Reaksiyonlar: Remi
Top Bottom