Neler Yeni

Otomotiv Mühendisliği okumak ne kadar mantıklı ?

NZXT

80+ Bronze
hocam şimdi bu programları öğrenmek için ne kadar bir süre ayırmamız gerekiyor

hocam merhaba benimde bir sorum olacak
şimdi bu 4 meslek grubu için bayağı aranıyor demişsiniz fakat baktığım zaman elektrik dışında hepsi çizim ve tasarım programı istiyor gibi bu konuda elektrik mühendisliği nasıl
ayrıca bilgisayar mühendisliği iş bulma konusunda zorlanır mı veya artık gelecek vaat ediyor mu?
Hocam benim kendi düşüncemce bilgisayar mühendisliğini çok kişi seçiyor rakibiniz çok olacak çok kendinizi geliştiremniz lazım çünkü onlardan bir farkınız olması lazım diye düşunüyorum yani çok zorlu rakipleriniz olacak. Fakat otomotiv makine mühendislerinin o kadar zorlu rakipleri olacağını sanmıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öğrenci hesapları olma ihtimali var, ansys i crackli bulursun zaten. Solid de öğrenci hesabı ücretsiz oluyor. Nx i crack bulamazsan firmaya ing mail yaz , öğrenciyim öğrenmek için lisans istiyorum diye belki verirler bir key :)
Çok sağolun hocam indiricem bugün söylediğiniz programları başlayacağım çalışmaya. AYT netlerim iyi gidiyor şuanlık böyle giderse kazanabileceğimi düşünüyorum hayırlısı bakalım tekrardan sağolun.

Dostum autocad i bir haftada çözersin, asıl olarak solidworks ve Nx öğrenmen lazım. Yanına Ansys kattın mı para olaylarını düşünmene gerek kalmaz . Gerekirse saçma sapan derslere girme ama bu programları öğren. İşe girerken kimse ortalamana bakmıyor çünkü. Keşke birisi de bana ben üniye başlamadan önce söyleseydi :)

İng i söylemiyorum bile onu zaten geliştir o.O2
reis sen ne iş yapıyorsun ne okuyorsun şuan mesela

Bir Önceki yorumlarda yazmıştım dostum
Baktim reis sagolasin
Siz hangi uniden mezunsunuz acaba
Cizim dil disinda neye onem vermeliyim
Özel yuzde 100 burslu bir meslek lisesinde 10.sinifim makine alaninda kalipcilik dalinda egitim gormekteyim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,037
Üyeler
152,596
Son üye
king2754
Top Bottom