Neler Yeni

Oyun İncelemeleri

Oyun incelemeleri yapmalı mıyım?

• Evet

Oylar: 4 57.1%
  • Hayır

Oylar: 3 42.9%

• Oy kullanan toplam üye
    7

Neisis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mert Buğra
Instagram
https://www.instagram.com/mertbugrak/
Steam
https://steamcommunity.com/id/
Facebook
mertbugra.kaya.1
Arkadaşlar selamlar öncelikle iyi forumlar.
2007 senesinden beri düzenli olarak oyun oynuyorum yakından tanıdığımız birçok oyun serisini bitirip iyice analiz ettim oynadığım oyunları insanlarla paylaşmayı seviyorum ve bu forumda oynadığım oyunların incelemelerini yapmak istiyorum özellikle en popüler olan serilerin bu konuyu okuyan arkadaşlar lütfen fikirlerinizi benimle paylaşın sizin geri dönüşlerinize göre bu işe girmeyi düşünüyorum

ApoSama

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Abdullah Diyar Işık
Güzel olur

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Oyun arayan arkadaşlar için de güzel olur. Güzel bir düşünce.

aspirin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
MEHMET GÖKHAN ATÇEKEN
Merhabalar, oynadığınız oyunları, bu oyun savaş oyunudur, düşmanları öldürüyorsunuz çıkan eşyaları topluyorsunuz v.b şekilde değil de bu bilgilere ek olarak mesela FPS değerleri (Kendi pc özellikleriniz baz alınarak), hangi ekran kartlarını ya da sistemi desteklediğini, fanları ne derece çalıştırdığı, CPU ne kadar ısındığı vs. vs. şeklinde sistem bazlı anlatırsanız neden olmasın.

repsak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Mert yıldız
Arkadaşlar selamlar öncelikle iyi forumlar.
2007 senesinden beri düzenli olarak oyun oynuyorum yakından tanıdığımız birçok oyun serisini bitirip iyice analiz ettim oynadığım oyunları insanlarla paylaşmayı seviyorum ve bu forumda oynadığım oyunların incelemelerini yapmak istiyorum özellikle en popüler olan serilerin bu konuyu okuyan arkadaşlar lütfen fikirlerinizi benimle paylaşın sizin geri dönüşlerinize göre bu işe girmeyi düşünüyorum
Bannerlord paylaş

Pablooo41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Resul aşır
Bannerlord paylaşmalısın bence

Top Bottom