Neler Yeni

Yardım Oyun Kıtlığı Yaşayan Mağdur...

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Şuan Hayatımda ilkkez bir oyunu tekrardan bitiricem ve bu şerefe Witcher 3 ulaştı :D, ardından Metro 2033 redux un indirime girmesini beklicem bir de for honor un indirimine bakıcam.

Yardımlarınız için teşekkürler :D.

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,254
İsim
Fatih
Peki benim sistem aldıktan sonra doğru düzgün oyun oynamamam :(

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Peki benim sistem aldıktan sonra doğru düzgün oyun oynamamam :(

Bu bu sıralar bendede oluyor sebebi belli aga, yapıcak aktivite sayısı çok düştü ve PC ye kaldık ve hep PC başında olmak sıkıyor, mesela ben okula ve işe gidip akşamları belli bir süre PC oynayarak yıllarca sıkılmamıştım ama karantina döneminde çok kaliteli oyun olmayınca kafayı yiyorum.

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,254
İsim
Fatih
Bu bu sıralar bendede oluyor sebebi belli aga, yapıcak aktivite sayısı çok düştü ve PC ye kaldık ve hep PC başında olmak sıkıyor, mesela ben okula ve işe gidip akşamları belli bir süre PC oynayarak yıllarca sıkılmamıştım ama kkarantina döneminde çok kaliteli oyun olmayınca kafayı yiyorum.
ben fivemde arkadaşla birlikte freeroamda insanları falan öldürüyoruz bide fall guys giriyorum onun dışında pek girmiyorum oyun

Uygâr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,556
İsim
Uygar Güllüpınar
Instagram
lilnyks0
Merhaba Dostlar, malumunuz pandemi sürecinde benim gibi öğrenci kişiler evde duruyor ve aktivite arıyor, Mart ayındaki karantinadan beri pek evden çıkmadım ve bolca oyun oynadım, bitirdim, ve şimdi de uygun fiyatlı oyunlar bulmakta zorlanıyorum.

İstemediğim tarz oyunlar: pek strateji oyunu sevmem, gizlilik temeli olan örneğin Dishonered gibi oyunlar da sıkıyor, spor oyunlarından sadece Pes severim onada doydum, 2D oyunlara da pek ısınamadım şu sıralar, bi katana Zeroyu sevmiştim.

Aksiyon oyunlarını severim, BF 1 deki gibi cehennem gibi ortamda da akarım, araç oyunlarını çok severim fakat simülasyon için sistemim yok şuanda o yüzden arcade tarz oynayabilirim.

RPG Tarzınıda severim ama Witcher 3 gibi baymayacak şekilde.

(Bu seriler dışında oyun önerin lütfen: Witcher, BattleField, Call Of Duty, NFS, Forza Horizon, Assetto Corsa, The Crew, The division, Pes serisi, Assassins Creed, ETS, Mortal Kombat, Skyrim, Sword Art Online, Tomb Raider, Wolfestein, Sherlock Holmes, GTA, Far Cry, WWZ, Watch dogs, Serios Sam)
Başlığa göre ben: Tc mi de verseydin yavrum.

Yakup.

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Şuan Hayatımda ilkkez bir oyunu tekrardan bitiricem ve bu şerefe Witcher 3 ulaştı :D, ardından Metro 2033 redux un indirime girmesini beklicem bir de for honor un indirimine bakıcam.

Yardımlarınız için teşekkürler :D.
Metre 2033 redux u Xbox game pass alarak da oynayabilirsin.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Steam üzerinde gezerken gözüme Sleeping Dogs ve Yakuza gözüme çarptı. Hiç baktınız mı?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,137
Üyeler
152,620
Son üye