Neler Yeni

Yardım Oyun Kıtlığı Yaşayan Mağdur...

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
O oyuna baya sıcak bakıyordum fakat incelemeleri ve yorumları pek iyi değil, online için çok laf ediliyor ama hikaye modu nasıldır ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 den fazla kişi olucan boss kesmen kolaylaşır normal bir şey bu, ben Sword art online oyunlarını fazlasıyla oynadım ve tek P2W olmayan MMORPG oydu.
O oyunu bilmiyorum ama p2w olmazsa oyun aşırı eğlenceli olucağından eminim biraz baktıysan gameplaylere grafikten tut her şey çok güzel gözüküyor ve çok gelişmiş bir craft sistemi var.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
O oyunu bilmiyorum ama p2w olmazsa oyun aşırı eğlenceli olucağından eminim biraz baktıysan gameplaylere grafikten tut her şey çok güzel gözüküyor ve çok gelişmiş bir craft sistemi var.

MMORPG olsun P2W olmasın gerisi mühim değil :D.

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
MMORPG olsun P2W olmasın gerisi mühim değil :D.
Bende almazdım da emin olmadan p2w olmadığına . Daraldım artık hiçbir rekabetçi oyunda arkadaşım yok dedim en azından böyle bir oyun oynayam bir klan beni alırda en azından tek oynamam :D

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Bende almazdım da emin olmadan p2w olmadığına . Daraldım artık hiçbir rekabetçi oyunda arkadaşım yok dedim en azından böyle bir oyun oynayam bir klan beni alırda en azından tek oynamam :D

Metin 2 ile girdiğim bu MMORPG türüne, çoğu oyunlar devam ettim hem PC hem mobil olarak SAO hariç hepsi P2W di :d.

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,605
İsim
Özgürcan
https://store.steampowered.com/app/222880/Insurgency/ 1. oyunu bıraz eskı ama hala gıderı var tr serverları cok ıyı coluk cocuk ***** ınsan yok kıtlesı ıyı
https://store.steampowered.com/app/581320/Insurgency_Sandstorm/ bu daha yenı 2018 de cıktı betadan daha yenı cıktı sayılır kıtle normal turk daha az baya kalıtelı hem suan bu ındırımde sıstemınde kaldırır benım kı ıle aynı zaten ondan bılıyorum yınede bak black squad bende oynuyordum bana bı kontrollerı kıt geldı ne bılm bırakmıstım tekrar ındırdım de unutmusum sureklı oldum fln belkı bı gun yıne ındırırım

Emre123a

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,316
İsim
Emre
horizon zero dawn
dostun incelemesini izledim adamın beğenmediği her şey benim sevdiğim özellikler
50tl ye falan düşer mi acaba önümüzdeki yaz

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
https://store.steampowered.com/app/222880/Insurgency/ 1. oyunu bıraz eskı ama hala gıderı var tr serverları cok ıyı coluk cocuk ***** ınsan yok kıtlesı ıyı
https://store.steampowered.com/app/581320/Insurgency_Sandstorm/ bu daha yenı 2018 de cıktı betadan daha yenı cıktı sayılır kıtle normal turk daha az baya kalıtelı hem suan bu ındırımde sıstemınde kaldırır benım kı ıle aynı zaten ondan bılıyorum yınede bak black squad bende oynuyordum bana bı kontrollerı kıt geldı ne bılm bırakmıstım tekrar ındırdım de unutmusum sureklı oldum fln belkı bı gun yıne ındırırım

Bu oyunun 1. si iyi gibi duruyor hikayesi nasıl ?

horizon zero dawn
dostun incelemesini izledim adamın beğenmediği her şey benim sevdiğim özellikler
50tl ye falan düşer mi acaba önümüzdeki yaz

Muhtemelen oynamam :D.

Emre123a

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,316
İsim
Emre
niye ya ben sırf grafikleri için bile oynarım
robotlar bilim kurgu aksiyonlu mekanikler iyi daha ne olsun
shadow var sırada gerçi bu pc ye yeni çıktı hemen indirim olmaz
türkçe yaması da çıkar indirime giresiye

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,605
İsim
Özgürcan
Bu oyunun 1. si iyi gibi duruyor hikayesi nasıl ?

onlıne fps shooter oyun en oynanan mod push modu her map de a b c d bolge var oraya ya ct yada t bolge koruyor karsı takım ele gecırmye calısıyor oyle oyle gıdıyor sımulasyon kafada bıraz tek mermı ıle gıdebılıyorsun ama baya zevklı oynaması hıkayesı yok

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
niye ya ben sırf grafikleri için bile oynarım
robotlar bilim kurgu aksiyonlu mekanikler iyi daha ne olsun
shadow var sırada gerçi bu PC ye yeni çıktı hemen indirim olmaz
türkçe yaması da çıkar indirime giresiye

Pek benlik değil atmosferi.

onlıne fps shooter oyun en oynanan mod push modu her map de a b c d bolge var oraya ya ct yada t bolge koruyor karsı takım ele gecırmye calısıyor oyle oyle gıdıyor sımulasyon kafada bıraz tek mermı ıle gıdebılıyorsun ama baya zevklı oynaması hıkayesı yok

Hmm hikayesi olaydı iyidi :D.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,446
Üyeler
156,774
Son üye
waill
Top Bottom