Neler Yeni

Yardım Oyun Kıtlığı Yaşayan Mağdur...

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Nasıl desem PUBG ve türevi konusu olan online oyunları sevmiyorum.
He anladım. Online dedin ama sana bir oyun daha önereyim New World adı mmo rpg 2021 yılının baharında çıkacak belki seversen o zamanlarda alırsın şahsen ben aldım alpha testeri olmuştum baya eğlenceliydi. Single olarak hitman 2 yi önerebilirim life is strange önerebilirim. Başka aklıma gelmiyor .

Beren

80+ Gold
Bakıcam teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

World of tanks benlik değil teşekkürler :D.

Hitman 2016 var elimde fakat hitman gibi gizlilik oyunlarını sevmiyorum, belirttiğim gibi gizlilik miktarı maksimum AC serisindeki kadar olmalı.
Neden gizlilik sevmiyorsun ki

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Bende geçen sıkıldım.
Cod serisini baştan oynadım.
Biraz eski ama hearts of iron oyna çok iyi oyun.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
He anladım. Online dedin ama sana bir oyun daha önereyim New World adı mmo rpg 2021 yılının baharında çıkacak belki seversen o zamanlarda alırsın şahsen ben aldım alpha testeri olmuştum baya eğlenceliydi. Single olarak hitman 2 yi önerebilirim life is strange önerebilirim. Başka aklıma gelmiyor .

Pay To Win olmayan tüm MMORPG leri severim fakat P2W olmayan yok gibi gözüküyor, bakalım.

Neden gizlilik sevmiyorsun ki

Çünkü aksiyon manyağıyım, BF serisinde tankın üstüne bomba yağdırarak, 15 askere tek başına dalan bir deliden ne beklersin :D. RPG oyunlarda da kendimden üst seviye yaratıklarla uzun soluklu kapışmalara hastayım ama sessiz sakin gidişata gelemiyorum :D.

COMANDANTE

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,282
İsim
Muhammed Talha Kuruçimen
Pay To Win olmayan tüm MMORPG leri severim fakat P2W olmayan yok gibi gözüküyor, bakalım.
Ben alpha testeriyken p2w göremedim sadece şöyle bir sorun var sorun denilmez de ben diyorum arkadaşın olunca bossları falan daha rahat kesiyorsun olmasa bile görev alanlarında başka insanlar olduğu için yine de aşırı zorlanmıyorsun.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
For Honor bakabilirsin

O oyuna baya sıcak bakıyordum fakat incelemeleri ve yorumları pek iyi değil, online için çok laf ediliyor ama hikaye modu nasıldır ?

Ben alpha testeriyken p2w göremedim sadece şöyle bir sorun var sorun denilmez de ben diyorum arkadaşın olunca bossları falan daha rahat kesiyorsun olmasa bile görev alanlarında başka insanlar olduğu için yine de aşırı zorlanmıyorsun.

1 den fazla kişi olucan boss kesmen kolaylaşır normal bir şey bu, ben Sword art online oyunlarını fazlasıyla oynadım ve tek P2W olmayan MMORPG oydu.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,446
Üyeler
156,774
Son üye