Neler Yeni

Oyun oynarken No Signal Alıyorum Rx580 i5 11400F

Estro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Alperen Yılmaz
Selamlar Arkadaşlar benim bir sıkıntım vardı pc normalde böyle bir sıkıntı yapmıyordu ama ne olduysa artık bir yerden sonra bu sorunu yapmaya başladı. Öncelikle çoğu oyunda durup dururken monitör gidiyor ve "No Signal" oluyor bunun için tüm forumlarda gördüğüm çoğu şeyi denedim. Ama olmadı mâlum ekran kartı fiyatları da böyleyken ekran kartı mı bozuldu diye bir korku var. Sorun tam olarak şöyle Oyunu bismillah diyip oynuyorum tüm oyunlarda rastgele sürelerde crash veriyor. Şimdi korsan falan diyenler olur hayır dostum hepsi steam oyunları. Ekran gidiyor discordta arkadaşlarımın sesi geliyor hatta belli bir yere kadar benim de sesim onlara gidiyor sonra onların sesi gelmesine rağmen (kasa tabi hâlâ çalışıyor) ekran yok. Böyle olunca hdmi tak çıkar yaptım yine düzelmedi. Monitörden diyecek olanlar için de 2 monitörüm var ikisini de denedim olmadı. Güç ayarlarını denedim olmadı. DDU ile yazılımı silip sıfırdan yükledim yine olmadı. Bazı insanlar OC ile çözmüş sorunu ama sanmıyorum. Ekran kartım Asus Dual Rx580 4gb İşlemci İ5 11400f 16gb ram 500W PSU
sorun yaşamadığım oyunlar: Brotato-COD WZ 2.0- RDR2 - Marvel Spider-man - Spider-man Miles Morales - Deceit
sorun yaşadığım oyunlar: God Of War - Csgo - Sons Of the Forest - Ready or Not

Bot DA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ErenTabur
Aynı sorun bendede var oyun oynamasam bile monitör 3 saniye kararıp geri geliyor sürekli ve hdmi vga dönüştürürcü kullanıyorum sanırım sebep ondan sende kablonu kontrol et
Mesaj otomatik birleştirildi:

veya power supply kalitesizdir kontrol et ve rx580 en az 500 w destekliyo ve oyunlarda bu sıkıntı yaratıoydur power supply i yükseltmen lazım

Estro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Alperen Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı sorun bendede var oyun oynamasam bile monitör 3 saniye kararıp geri geliyor sürekli ve hdmi vga dönüştürürcü kullanıyorum sanırım sebep ondan sende kablonu kontrol et
Mesaj otomatik birleştirildi:

veya power supply kalitesizdir kontrol et ve rx580 en az 500 w destekliyo ve oyunlarda bu sıkıntı yaratıoydur power supply i yükseltmen lazım
yok dostum durup duruken olmuyor kablo ile ilgili sıkıntı olsa dediğin gibi olurdu amma ve lakin oyun oynarken oluyor sadece o da belli oyunlarda

Top Bottom