Neler Yeni

Oyun satın almak enayilik mi

Alpl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Witcher,Red Dead Redemption 2
arkadaşlar çevremdeki neredeyse bütün arkadaşlarım crack kullanıyor ve ben korsana karşıyım ben bir oyun aldığımda ise onların gözünde enayi durumuna düşüyorum sizce haklılar mı

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Değiller sonra neden Türkçe dil desteği veya dublajı oyunlara gelmiyorlar diye ağlıyorlar.

Silinsin

80+ Silver
Değiller sonra neden Türkçe dil desteği veya dublajı oyunlara gelmiyorlar diye ağlıyorlar.
Bunun bunla ilgisi pek yok :D Rusya bu işin krallarından biri ama takır takır geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar çevremdeki neredeyse bütün arkadaşlarım crack kullanıyor ve ben korsana karşıyım ben bir oyun aldığımda ise onların gözünde enayi durumuna düşüyorum sizce haklılar mı
Hayır almak enailik değil emeğe saygıdır.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,455
İsim
Olcay akbulut
Ücret talep edilen bir şeyi bedelini ödeyip satın almak enayilik değil emeğe saygıdır. Hırsızlık yapan adamın bana aldığım bi şey için bana enayi demesi ile aynı olay bence. Durumları yoksa başka tabii insan nefsi sonuçta izlemek keyif vermeyebilir

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Bunun bunla ilgisi pek yok :D Rusya bu işin krallarından biri ama takır takır geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayır almak enailik değil emeğe saygıdır.
Hayır Rusların o kadar korsan oyun indirdiğini düşünmüyorum fakat dediğin gibi kırma işlerinde uzmanlar.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,455
İsim
Olcay akbulut

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bir şeyin ücretini ödemek ne zaman enayilik olmuş? Bakkaldan çikolata satın alınca enayi, çalınca zeki mi olunuyormuş?

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Oyun firmaları Türkiye'den para kazanmadığı sürece ne Türkçe dil desteği getirecek ne de Türkçe Dublajı.

rech

80+ Bronze
Kesinlikle enayilik değil. Arkadaşlarının biraz emekten anladığı gün enayilik olmadığını anlarlar.

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
oyuna yetecek paran varsa almalısın ama yoksa crack oynamakta sorun yok

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Komik olan ne? Gerçekleri konuşuyoruz burada. @r4NG3r :)

Silinsin

80+ Silver
Hayır Rusların o kadar korsan oyun indirdiğini düşünmüyorum fakat dediğin gibi kırma işlerinde uzmanlar.
Düşünmekle ilgisi yok :D
1666212198785.png

Top Bottom