Neler Yeni

Oyuna girince ping aniden fırlıyor

brtgrup

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Berat Durmaz
hocam her dediğini yaptım ama sınırlamıyor oyuna girdim telefondan video açtım yine aynı oldu
Mesaj otomatik birleştirildi:
TELEFONDAN SPEED TEST YAPARMISIN VERDİĞİN SINIRIN ÜSTÜNE ÇIKIYOR MU

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
ONUR

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Ahmet Melih Alemdar
hocam her dediğini yaptım ama sınırlamıyor oyuna girdim telefondan video açtım yine aynı oldu
Mesaj otomatik birleştirildi:
Vdsl altyapı var gözüküyor ama dolaba uzaklığın yarım km. 25 mbit falan sağlıklı bir hiz alirsin. türk telekom mu kullanıyorsun

ONURRS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
ONUR
Vdsl altyapı var gözüküyor ama dolaba uzaklığın yarım km. 25 mbit falan sağlıklı bir hiz alirsin. türk telekom mu kullanıyorsun
evet türk telekom ama bı hız sınırlamayla falan olsa da çözülse çok daha iyi olur diye düşünüyorum

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
811
İsim
Ahmet Melih Alemdar
evet türk telekom ama bı hız sınırlamayla falan olsa da çözülse çok daha iyi olur diye düşünüyorum
Hızın zaten düşük en azından hızını da biraz yükseltmeyi dene. Ama işte Telekom, modemlerini fason olarak ürettiyor Tplink,Zyhxel gibi ve özellikleri ve yazılımı kısıtlı bir şekilde geliyor. O yüzden çok da kullanışlı değil. İnternete bağlanıyor mu, evet bağlanıyor. O kadar.
Ben şu an Fiber kullanıyorum, Telekomun bana zorla kullanacaksın diye dayattığı ve her ay bir de haraç kestiği o modemi kullanmıyorum ama enayi gibi de o parayı ödüyorum

Top Bottom