Neler Yeni

Oyunlarda aniden donup cızırtı sesi gibi ses gelmesi

El-Turco

80+ Bronze
Teşekkür ederim bi araştıracağım psuları
Genelde donma olaylarında düşük w psu lar rol oynar çoğumuzun gözünden kaçar internetten soruna bakın eğer sizinkiyle benzer şeylerden yakınan insanlar varsa yüksek ihtimalle farklı ve biraz yüksek w psu sorununuzu çözecektir, saygılarımla iyi forumlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Erkut Umaç
Genelde donma olaylarında düşük w psu lar rol oynar çoğumuzun gözünden kaçar internetten soruna bakın eğer sizinkiyle benzer şeylerden yakınan insanlar varsa yüksek ihtimalle farklı ve biraz yüksek w psu sorununuzu çözecektir, saygılarımla iyi forumlar
Psu mu nasıl kontrol edeceğim acaba bilginiz var mı kasayı açmam mı gerekiyor?

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Muhammet Yazıcı
Format bile attım açıkçası düzelmedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem kilitleniyor direkt sanırım hoparlörle alakalı değil
Format At kökünden , birde sata portu değiştirerek çözen gördüm ama sonra adam denemiş yine olmamış yeni ssd almış ya da hdd her neyse sorunu çözülmüş

Format At kökünden , birde sata portu değiştirerek çözen gördüm ama sonra adam denemiş yine olmamış yeni ssd almış ya da hdd her neyse sorunu çözülmüş
tüm parçaları test et

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Erkut Umaç

tüm parçaları test et
Tamamdır teste sokucam hepsini bide aygıt yöneticimde de 2 tane ünlemlş aygıt var birisi sm bus denetleyicisi diğeri bilinmeyen aygıt oda chipset sürücüsü kurulu değil sanırım donanım kimliğine baktım

El-Turco

80+ Bronze
Psu mu nasıl kontrol edeceğim acaba bilginiz var mı kasayı açmam mı gerekiyor?
Yani bunun için elektrikçi olmak lazım sanırım. Eğer mümkünse arkadaşınızın veya sizin varsa sizinkiyle eşdeğer ya da sizinkinden iyi bir psu ya sistemi montajlayarak test edebilirsiniz. Bunun dışında sanırım başka bir şey önermem. Konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olacaktır 👍🏼👍🏼

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Erkut Umaç
Yani bunun için elektrikçi olmak lazım sanırım. Eğer mümkünse arkadaşınızın veya sizin varsa sizinkiyle eşdeğer ya da sizinkinden iyi bir psu ya sistemi montajlayarak test edebilirsiniz. Bunun dışında sanırım başka bir şey önermem. Konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olacaktır 👍🏼👍🏼
Tamamdır çok teşekürler

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,451
İsim
Burak Doğan
Sistemi sorun oluşmadan öncesine geri yükleme yapabilir misin ?

Kulaklık coil whine ımı hocam 😄
evet kartta coil whine olunca bu sesede yansıyabiliyor

Top Bottom