Neler Yeni

OYUNLARDA EKRAN KARTIM TAM YÜKTE ÇALIŞMIYOR

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Eren sarıkaya
Asus dual rtx2060 evo kullanıyorum PUBG ve warzone da ekran kartım tam yükle çalışmıyor işlemcim r5 3600
yakın zamanda bios modunu değiştirdim ve windows insider ile windows 11`e geçtim ilk başta sorun yoktu sonradan oyunum takılmaya başladı ve gpu kullanımı %60 %70 arasında gezmeye başladı sebebi nedir sicze yardımcı olursanız sevinirim @Abdullah Hacıgül
(NOT: Tekrar windows 10 kurup denedim ama değişen bişey yok)

Merhaba, hocam bende aynı konudan sıkıntılıyım. Bu tarz konu açanlar bi cevap alamamış ne yaptıysam düzelmedi çözüm bulabildiyseniz yardımcı olurmusunuz?

Ne kadar etki eder bilmiyorum ama Windows grafik ayarı kısmından oynadığın oyunu yüksek performans olarak ayarlayabilirsin.

Niaron

80+
ben bu iki videoyu izleyerek 20 30 fps artırdım warzonede fps imi battle.net de konsol yerine d3d11 yazma ama oyun açılmıyor sonra ayrıca not defterinde işlemci kaç çekirdek kullansın kısmında ben 6 yazdım işlemcim i5 11400f adam 3 öneriyor ama bende fps artırdı yani birde soğutucunuz destekliyorsa işlemcide güç kilidi varsa kaldırın intelde intel xtu dan amd de bilmiyorum varmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

adamın her dediğini yapmak zorunda değilsiniz bazı gösterdiği ayarlar animasyonları falan devre dışı bırakıyor

ekran kartı kullanımımda %70 80 lerden %100 e çıktı ilk bilgisayarımı aldığımda %50 kullanıyordu windows ama formatlayınca düzeldi

eğer yapamayan olursa discordum niaron#6225 yardımcı olurum

Son düzenleme:
Top Bottom