Neler Yeni

Oyunlarda ki piksellik nasıl giderilir?

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,280
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Arkadaşlar bazı oyunlarda karakterin yanları pikselleşiyor ve kötü bir görüntü oluyor ben bunun çözümünü bir tek çözünürlük yükselterek bulabildim ama başka çözüm yolu var mıdır?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
kenar yumuşatma

'Roxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Enes
Monitörden keskinliği arttırmak veya oyun ayarlarından "Keskinliği Yumuşatma Modu" kullanmak sorununuzu çözebilir.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,280
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

The Semih

80+ Silver
Arkadaşlar bazı oyunlarda karakterin yanları pikselleşiyor ve kötü bir görüntü oluyor ben bunun çözümünü bir tek çözünürlük yükselterek bulabildim ama başka çözüm yolu var mıdır?
Driver ayarlarından Görüntü keskinleştirme ayarı muhtemelen %80 olarak kalmış AMD otomatik açıyor onu, Kapat düzelir.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,280
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Driver ayarlarından Görüntü keskinleştirme ayarı muhtemelen %80 olarak kalmış AMD otomatik açıyor onu, Kapat düzelir.
Yok kapalı hocam her şeyi denedim tek çare çözünürlük yükseltmek gibi gözüküyor.

RoyPien09

80+ Bronze
Yok kapalı hocam her şeyi denedim tek çare çözünürlük yükseltmek gibi gözüküyor.
Oynadığım oyun herhalde FPS oyunu çözünürlük dürdüğün zaman zaten bulanıklık ve görüntüde kötü oluşma oluyor kenar yumuşatma veya Ekran kartı ayarlarından doku vs yükseğe al bunun yanında çözünürlük düşük olunca doğal çözünürlük teki gibi net olmaz zaten

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,280
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Oynadığım oyun herhalde FPS oyunu çözünürlük dürdüğün zaman zaten bulanıklık ve görüntüde kötü oluşma oluyor kenar yumuşatma veya Ekran kartı ayarlarından doku vs yükseğe al bunun yanında çözünürlük düşük olunca doğal çözünürlük teki gibi net olmaz zaten
Yok hocam hikayeli oyunlarda daha cok belli oluyor ayrica kenar yumusatma falan fullde yani ona ragmen boyle ben anlayamiyorum artik elimden birsey gelmiyor tek care cozunurlugu 2K yapip oynamak. Ama sorun monitorde sanirim cunku gecenlerde laptopu monitore bagladim yine ayni sekil piksellesme vardi.

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,215
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
AntiAllisang

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,280
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

Grant Imahara

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Kubilay Aktemur
Monitörün ayarlarını sıfırla

monitörün nedir bu arada

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,723
İsim
Gtx 1090Tİ
Bahsettiğin sorun hangi oyunlarda oluyor?

arturo

80+ Silver
AMD kullanıyorsan fsr performans modundan dolayı olabiliyor.

Top Bottom