Neler Yeni

Oyunlarda PC kapanma sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Metin Kahraman
Merhaba
rx 570 4 gb ekran kartım
Ryzen 3 2200g
PSU 500 gb
Rust - pubg gibi oyunlarda sunucu seçerken veya oyuna girerken bilgisayarim direk kapanıyor.

Şuan ekran kartını soktum işlemci üzerinden oyunlara giriyorum kapanma söz konusu değil. Neden acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Umut Zor
ekran kartı fazla ısınıyor olabilir. ekran kartını bi takıp oyun oynarken sıcaklık değerlerine bakabilirsin. eğer ki ısınma sorunu yoksa başka teknik sıkıntıları olabilir. o zaman da garantisi varsa garantiye gönder yoksa da sağlam bi bilgisayarcı bulman lazım. ha bi de fanlarına da bak belki ekran kartının fanları da dönmüyor olabilir.

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Ömür
işlemcinin termal macun yenilemesini yaptınmı ekran kartını kaç yıldır kullanıyorsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Metin Kahraman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
işlemcinin termal macun yenilemesini yaptınmı ekran kartını kaç yıldır kullanıyorsun
Termal macun yenilemeden öncede kapanıyordu ama şimdiki kadar degil
Mesaj otomatik birleştirildi:

ekran kartı fazla ısınıyor olabilir. ekran kartını bi takıp oyun oynarken sıcaklık değerlerine bakabilirsin. eğer ki ısınma sorunu yoksa başka teknik sıkıntıları olabilir. o zaman da garantisi varsa garantiye gönder yoksa da sağlam bi bilgisayarcı bulman lazım. ha bi de fanlarına da bak belki ekran kartının fanları da dönmüyor olabilir.
Ekran kartı fanlarını gülle almama rağmen kapanıyor ısınma olmuyor csgo pes te falan kapanmıyor şuan pubg ve rustta kapanıyor

Full hıza

Son durum ekran kartını çıkarttım hiçbir kapanma falan yok FPS düşük. Ama ben sürekli oyun değiştirirken ekran kartı sök tak mi yapicam 🥺

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,711
Üyeler
158,652
Son üye
CMRL
Top Bottom