Neler Yeni

Oyunlardan Eskisi Gibi Zevk Alamıyorum

Turacula

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Turancan keskin
İşe girmemle beraber artık eskisi gbi zevk alamıyorum oyunlardan.Haftasonu full oyun oynamayı denedim ama 2 saat oynayıp kapatıyorum.Var mı benim gbi olan veya cozumunu bilen

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Büyük ihtimalle işe alışmışsınız hocam çünkü işe girdiğinizde genellikle boş kalmıyor bir aktivite ile uğraşıyorsunuz, evdede kendinize kitap okumayı, yada kendinizi geliştirecek şeylerle uğraşmayı deneyin.

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,581
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Aynı şey bende de oldu normal yani. Çalışan insanın oyun oynayası gelmiyor.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
İşe girmemle beraber artık eskisi gbi zevk alamıyorum oyunlardan.Haftasonu full oyun oynamayı denedim ama 2 saat oynayıp kapatıyorum.Var mı benim gbi olan veya cozumunu bilen
Ne demişler :
Davulun sesi uzaktan hoş gelir.

Turacula

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Turancan keskin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Büyük ihtimalle işe alışmışsınız hocam çünkü işe girdiğinizde genellikle boş kalmıyor bir aktivite ile uğraşıyorsunuz, evdede kendinize kitap okumayı, yada kendinizi geliştirecek şeylerle uğraşmayı deneyin.
Aynı zamanda okuyorum hocam.Bünye alışmadı ondandır heralde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne demişler :
Davulun sesi uzaktan hoş gelir.
:)

Aynı şey bende de oldu normal yani. Çalışan insanın oyun oynayası gelmiyor.
İnşallah düzelir hocam:)

TamerKs

80+ Silver
Benimde bilgisayarım var, aklına gelebilecek bütün oyunlar var. Cyperpunk2077, rdr2, pubg, Valorant gibi çok sayıda oyun var ama hiçbirinden zevk almıyorum hey şey çok sıkıcı.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Bazı döngüler halinde banada öyle oluyor o aralar film,dizi zamanlarım oluyor sonra tekrar oyun.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
Yakın arkadaşlarınız varsa onlarla oynamak bazen istemeseniz bile sarabilir. Yoksa başka aktiviteler de deneyebilirsiniz.

tccc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
mmzmz
ben birtek canım çok istediğinde giriyorum sarıyor ama canın istemediği zaman kendini zorlayarak girersen sarmaz

Doğukan[Neixtro]

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Doğukan Muçe
Kanka lgs sınavına gireceğim yıl bana da olmuştu oyunlardan eskisi gibi zevk alamıyordum. Şimdi yavaş yavaş düzeliyor.

Turacula

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Turancan keskin
Benimde bilgisayarım var, aklına gelebilecek bütün oyunlar var. Cyperpunk2077, rdr2, PUBG, Valorant gibi çok sayıda oyun var ama hiçbirinden zevk almıyorum hey şey çok sıkıcı.
Aynı durumdayım hocam

Yakın arkadaşlarınız varsa onlarla oynamak bazen istemeseniz bile sarabilir. Yoksa başka aktiviteler de deneyebilirsiniz.
Genelde dışarda takılıyoruz onlarda sıkıldı

Kanka lgs sınavına gireceğim yıl bana da olmuştu oyunlardan eskisi gibi zevk alamıyordum. Şimdi yavaş yavaş düzeliyor.
Çok sevindim adına

Top Bottom