Neler Yeni

panel korkusu yardım edebilir misiniz?

efexcanx1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
EfeEr
Olum 8e giden biri tefeciyi nereden bulsun, çok korkuyorsan polise emniyete.
hep içimde o var babama soyliyim arkadasım cocuk yapmaz yuksek ihtimal ama yaparsa ondan korkuyorum baskanın bulup yapmasından değil o cocugun yapmasından korkuyom
Mesaj otomatik birleştirildi:

vallahi cok kotu oluyorum

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,324
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Panelden sana senle ilgili bir şey söylediği zaman bunu zaten biliyorum bana bilmediğim bir şey söyle de, asılsız ihbar yaptı diyelim ki hiiiiiiiç zannetmiyorum asılsız ihbar çok büyük bir suç. Klavye bebelerinden korkmana gerek yok korkak veletler onlar

efexcanx1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
EfeEr
Panelden sana senle ilgili bir şey söylediği zaman bunu zaten biliyorum bana bilmediğim bir şey söyle de, asılsız ihbar yaptı diyelim ki hiiiiiiiç zannetmiyorum asılsız ihbar çok büyük bir suç. Klavye bebelerinden korkmana gerek yok korkak veletler onlar
beni tehdit etmiyolar ama o cocukla konusrken rahat bile olamiyorum az once oynuyoduk cıktım simdi eve polis getirse sıkıntı

ve konustugum cocukta panel yok onun arkadasında var cocugun adını soy adı bende nolur nolmaz kalsın ama arkadasınınkini bilmiyor

benle yasıt onlarda vallahi cook kotu oluyorum ben kacar 1 2 saate yazdıklarınıza bakarım

emiliano

80+ Bronze
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
olm sen ne yaşıyorsun 4 sayfa olmuş akıl var mantık var 8 e giden çocuk nerden bulucak tefeciyi mafyayı işler öyle yürüyormu sanıyorsun sen panellerin bi s1ke yaradığı yok anla artık anla dalga geçmişler senle

Hanaz

80+ Silver
Kullanma şu meleti coluk çocuğa veremeyin ya

+ ismimi buldun OHA
TC MI BULDUN oha
Üstelik adresimi buldun oha
En önemlisi telefon numaramı buldun oha
Ve bunu bana ss olarak attın

+ ismimi buldun OHA
TC MI BULDUN oha
Üstelik adresimi buldun oha
En önemlisi telefon numaramı buldun oha
Ve bunu bana ss olarak attın
Ne yapmam gerekiyo korkmammı? LOL

Riddle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Berat
kral birşeyy olmaz max ailenin tel no sunu bulurlar o da numaran eskiyse benimde uyuz olduğum bebe bulmuştu aramıştı babamı falan sonra wpden banladım birşekilde no değiştim bulamıyorlar gerçek isim kullanma sallamasyon isim kullan seri no n olmadan bir şey yapamazlar ben sana şimdi tcmi versem bir şey yapamazsın kasma yani bukadar 7 yaşında bebelerin elinde bile var

emiliano

80+ Bronze
bilgilerini sana atarlarsa dersin e ben bunları zaten biliyodum bilmediğim şeyleri gönder de biraz da sen onlarla dalga geç

Merhaba Ben panelden çok korkuyorum ne yapabilirim eve polis gelrise vb. iyice içime dert oldu ne yapabilrim ?
1-2 Hafta kullanmışlığım var Adın, Soyadın, Yaşadığın il bilinmiyorsa hiçbirşey yapamazlar. He diyelim biliyorlar doğru kişiyi bulabilmeleri için doğum tarihi ve ilçeyi de bilmeleri lazım. Yani rahat olabilirsiniz.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,324
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
beni tehdit etmiyolar ama o cocukla konusrken rahat bile olamiyorum az once oynuyoduk cıktım simdi eve polis getirse sıkıntı

ve konustugum cocukta panel yok onun arkadasında var cocugun adını soy adı bende nolur nolmaz kalsın ama arkadasınınkini bilmiyor

benle yasıt onlarda vallahi cook kotu oluyorum ben kacar 1 2 saate yazdıklarınıza bakarım
Eve polis gelse ne yapıcak sanki? Suçun yok ihbar asılsız ihbar geri gidecekler tutanak tutup savcıdan izin ve emir alarak ihbarı yapana ya ifade ya da yakalama emri (asılsız ihbarın seviyesine göre) çıkarılacak

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,442
İsim
Diyarhan
Ulan şu 15 yaşındaki her bebenin panelci olması sinir bozuyor.

Temiz paneli olan benimle paylaşırsa çok sevinirim. Manitin yanındaki elemanı Bi kontrol edeyim.

Top Bottom