Neler Yeni

panel korkusu yardım edebilir misiniz?

efexcanx1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
EfeEr
bu aksam soylicem arkadasım yapmayabilir ama yaparsa sıkıntı aksamları uyamıcam bende o korku yoktu bugun oldu bende ıcımde kalmasın diye buraya yazdım

emiliano

80+ Bronze
aga ben mafiadan borc alır demedim ark dedi panelde arkın arkında var
Mesaj otomatik birleştirildi:

ufak reis
bak çocuğum muhtemelen 12 yaşlarındasın panellere bu forumdaki neredeyse bütün üyeler rahatlıkla ulaşabiliyor panellerde çıkacak olan tek şey senin ailenin tc si felan bide numaraları çıkar öyle hiç bir mafya o paneldeki bilgilerle borç felan vermez mafya adam borç bile vermez tefeci verir tefecide borcu verdiği adamı gider harcar seni kandırıyorlar korkutuyorlar yapabilecekleri hiç bişi yok

efexcanx1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
EfeEr
bak çocuğum muhtemelen 12 yaşlarındasın panellere bu forumdaki neredeyse bütün üyeler rahatlıkla ulaşabiliyor panellerde çıkacak olan tek şey senin ailenin tc si felan bide numaraları çıkar öyle hiç bir mafya o paneldeki bilgilerle borç felan vermez mafya adam borç bile vermez tefeci verir tefecide borcu verdiği adamı gider harcar seni kandırıyorlar korkutuyorlar yapabilecekleri hiç bişi yok
sagol hersey için 1 haftaya gecer korku İnsallah bizim adımıza borc alırsa dedi arkım

tel tc cıkıyor ama onlarda ust duzey panel varmıs galiba

emiliano

80+ Bronze
sagol hersey için 1 haftaya gecer korku İnsallah bizim adımıza borc alırsa dedi arkım
la olm ne borcu sence basitmi tefeciden borç almak hemde sadece kimlik bilgileriyle o arkadaşa git söyle wroxy nin paneliyle mafyadan borç alacakmış hemi yaz random at dalga geç az ezdirme kendini

efexcanx1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
EfeEr
yok reis ben ona panelden korktugumu soylemedim digerine soyledim benle yasıt onlarda 8 e geçtim bende

efexcanx1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
EfeEr
Allah razı olsun bilgili birine ihtiyacım vardı cok tesekkur ederim korkum azaldı baya 1 haftaya gecer o cocukla gorusmek istemiyor cagırıyor gelmezsemde panel yapar diye gidiyorum

Hiçbir şey yapamaz. İlkokul çocukları bile erişiyor o panellere.
tolunay orene olanı yaparlarsa sıcarım

kafamı dagıtsam iyi olucak videolar izliyorum hersey için sagolsun cok tessekur ederim

yardım filan lazımsa size elimden geldigince ederim yazabilrsiniz

adıma bilerek x koydum 2013 veledleri gibi oldu farkındayım adım efe ama can değil

la olm ne borcu sence basitmi tefeciden borç almak hemde sadece kimlik bilgileriyle o arkadaşa git söyle wroxy nin paneliyle mafyadan borç alacakmış hemi yaz random at dalga geç az ezdirme kendini
sagol abi Allaha emanet ol kralsın :))) Vallahi keyfim geldi

Son düzenleme:

OsmanUCR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
764
İsim
Osman Uçar
Merhaba Ben panelden çok korkuyorum ne yapabilirim eve polis gelrise vb. iyice içime dert oldu ne yapabilrim ?
Bende şunu merak ettim hadi biri benim tcyi aldı yasadışı bir şey yapmak istiyor mesela onun güvenliği nasıl olacak. Kendini nasıl aklarsın böyle bir şey olsa?

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Asil
Merhaba Ben panelden çok korkuyorum ne yapabilirim eve polis gelrise vb. iyice içime dert oldu ne yapabilrim ?
Knk korkma bende çok korkuyodum ama tcni bulup yapabilce şeler
1.e okuluna girebilir
2.yokki : d
Evine polis gelincede bişe olmuo aga de aga bana panel atıolar die polis tam der gider korkma aga bişe olmaz bende korkuodum 1 sene geçti bişe olmadı ama bana oldu bende o işlere karıştım : d

Kredi kartına vb erişemez hiç bişe yapamazlar

Top Bottom