Neler Yeni

PAPARA cashback kazanma taktiği

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bir şeyler ortaya atıp kaçmış gibi olmayalım, ne kadar boş söylemler yapanlar engellesek de dönüşü burada paylaşalım. Limitliymiş ek olarak kafanıza göre takılabilirsiniz fakat kişiye özelse bu kendi hesabınıza gözükür herkeste olacakmış gibi bir itam ile bunu sunmak ayrı kafaydı zaten bunu.

Kişiye özel kampanyaları görebiliyorsunuz bunun ile paylaşmak daha doğru olacaktır gelecek konularda.

1677334007046.png

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Atakan AKTAŞ
Ş
Hani sadece cashbacki görmek için istiyoruz hala yok atmam diyorsun bir şey sunuyorsun kanıtla bari
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hani sadece cashbacki görmek için istiyoruz hala yok atmam diyorsun bir şey sunuyorsun kanıtla bari
Ben kanıtlamıştım bu arada videolu ve bir sürü resim ile hatta sonradan yazılanlara bakarsan yalan değilmiş videoda oluyor falan yazanlar var görürsün ama sildim kanıtlamıştım yani ortaya bir şey atıp gittiğimiz yok

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,608
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Ş

Ben kanıtlamıştım bu arada videolu ve bir sürü resim ile hatta sonradan yazılanlara bakarsan yalan değilmiş videoda oluyor falan yazanlar var görürsün ama sildim kanıtlamıştım yani ortaya bir şey atıp gittiğimiz yok
hocam sizde bir sıkıntı var bu nasıl olabilir cashback yerinde ilk defa bir firma adı değilde cashback yazdığını gördüm size 1000 TL veriyim ortak kasalım dgjdksadsa (!)

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Atakan AKTAŞ
hocam sizde bir sıkıntı var bu nasıl olabilir cashback yerinde ilk defa bir firma adı değilde cashback yazdığını gördüm size 1000 TL veriyim ortak kasalım dgjdksadsa (!)
Olur :) kişisel kampanyaymış bu bazı kişilere veriliyor

IBAN atimmi WODJWKSJJWX

XooXen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mert Gündüz
Nerde hani video?

Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
şimdi tosla kartım yok benim sanal var olay nasıl olacak papara yüklerken 200 liraya 4 TL kesiyor ,attık okey karta ordan da toslaya attık ücretsiz tosladan geri paparaya atarken sanaldan yine kesecek
Online bankacılıktan atıyorum paparaya kesinti yok hiç

oEnesQlf

80+ Silver

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Barış Okçu
kişisel kampanyaya nereden bakıyoruz

Top Bottom