Neler Yeni

PAPARA cashback kazanma taktiği

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Atakan AKTAŞ
Arkadaşlar belki belli bir tarihten sonra üye olanlara veriyordur. Veya belli bir miktara kadar. Veya kişiye özel kampanya vs. Olabilir. Bu kadar sarsmayın durumu. Yalan olsa adam niye uğraşsın bu kadar cevap vermeye
Boşverin hocam klasik türk milleti iyilik yaramaz dene olmuyorsa geç adam troll yazıyor çıldırıcam o kadar kişiye cevap vermişim

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
13-18 yaş ağırlıklı olan bir toplulukta her şeyi detayına kadar yazmak zorunda değilim. Çoğu şeyi olgunlaştığınızda anlarsınız.

Bu bir sistem hatasıysa bunu suistimal etmen bir kere suçtur. 2 sen bu forumda bu konuyu açarak bu açığı yaymaya çalışıyorsun bu da farklı bir suçtur :) Tabii ki bu sistemsel bir hata varsa eğer zaten farklı bir durum yoksa zaten bir şey olmaz. Baktığımda bir yerde yeterli bilgi alamadığım için doğal olarak mail ile durumu ilettim.

Bir sorun gördüğüm zaman tabii ki raporlayacağım ki sorun varsa düzeltilsin. Açık kullanmak istesem %5 cashback ile mi uğraşırım, daha farklı şeyler var...

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Atakan AKTAŞ
13-18 yaş ağırlıklı olan bir toplulukta her şeyi detayına kadar yazmak zorunda değilim. Çoğu şeyi olgunlaştığınızda anlarsınız.

Bu bir sistem hatasıysa bunu suistimal etmen bir kere suçtur. 2 sen bu forumda bu konuyu açarak bu açığı yaymaya çalışıyorsun bu da farklı bir suçtur :) Tabii ki bu sistemsel bir hata varsa eğer zaten farklı bir durum yoksa zaten bir şey olmaz. Baktığımda bir yerde yeterli bilgi alamadığım için doğal olarak mail ile durumu ilettim.

Bir sorun gördüğüm zaman tabii ki raporlayacağım ki sorun varsa düzeltilsin. Açık kullanmak istesem %5 cashback ile mi uğraşırım, daha farklı şeyler var...
Size farklı şeylerinizde kolay gelsin hacker bey
Mesaj otomatik birleştirildi:

He bu arada bunun açık olması imkansız sadece yazılı olarak bir yerde yok

yaman..k

80+ Bronze
Screenshot_20230224-175523_Tosla.jpg

SametBuYav

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
cancan
İlgilendiği Kategoriler
Akıllı Telefon

sabri :c

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Eyyüp Sabri ARIKAN
Steam
Sarbyy xd
Discord
sarbyy
Epic games de bana cashback vermedi sana verdi diyen biri vardı onun için atmış
cashback ss ini atsan her şey kanıtlanacak zaten
işlem gecmişini at görsün bence millet

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Atakan AKTAŞ
cashback ss ini atsan her şey kanıtlanacak zaten
işlem gecmişini at görsün bence millet
Hocam ne işlem geçmişi her şeyi videosuyla attım kanıtladım yapanda oldu gerisi yapamadı onlarda olmadı bitanesi reportlamış mail atmış paparaya işsiz gibi

şu cashback kısmını atar mısın ?
Yok hocam atamam başım ağrıycak sonra

şu cashback kısmını atar mısın ?
Atmıştım sildim hepsini

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,669
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Hocam ne işlem geçmişi her şeyi videosuyla attım kanıtladım yapanda oldu gerisi yapamadı onlarda olmadı bitanesi reportlamış mail atmış paparaya işsiz gibi

Yok hocam atamam başım ağrıycak sonra

Atmıştım sildim hepsini
Dostum ne alaka niye basın ağrısın ben zaten şuan seni replesem bulcaklar :)

• Beğen
Reaksiyonlar: cici
Top Bottom