Neler Yeni

Yardım Para iadem Gelmedi, Ne yapmalıyım?

cornlov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Caner kart
2 Mayısta Amazon'dan Amazon satıcılı bir ürün aldım. Üründe problem vardı, değişimini yaptılar. Gelen 2. Üründe problemliydi. Mecburen iade yapmak zorunda kaldım.
10 Mayısta iade ettim. Tam 14 gün geçti ancak iade onaylanmasına rağmen parayı göremiyorum. Nays ile ödeme yapmıştım. Burada sorun Amazon'da mı Nays'ta mı emin olamıyorum. Amazon'u defalarca kez aradım. Hep kayıt oluşturdular, departman vs size dönüş yapacak, bilgi verecek denildi. Tahmin edeceğiniz gibi bir gelişme olmadı. Bu durumdan sıkıldım, benzer bir durum yaşadınız mı? Ne önerirsiniz?

Eraskel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ahmet EFİL
Amazon naysa iletmişsse 8 iş günü içinde karta yatırmaları lazım diye biliyorum. Nays a sorun bence

cornlov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Caner kart
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Amazon naysa iletmişsse 8 iş günü içinde karta yatırmaları lazım diye biliyorum. Nays a sorun bence
Nays'ı da aradım. Askıda kalan vs bir işlem olmadığını ve iade işleminin görünmediğini söylediler

Eraskel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ahmet EFİL
O zaman sorun amazonda. Bence sürekli arayın. Her müşteri temsilcisi konulara hakim değil benim iade sorunumu 5. temsilci felan çözmüştü.

cornlov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Caner kart
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O zaman sorun amazonda. Bence sürekli arayın. Her müşteri temsilcisi konulara hakim değil benim iade sorunumu 5. temsilci felan çözmüştü.
Okadar çok aradım ki sayısını bilmiyorum. En az 10 kere konuşmuşumdur

Sorun bence Naystadır. Amazon iadeyi çok hızlı yapıyor. Nays'ta eskiden girebildiğim hesabıma aylardır giremiyorum. Müşteri hizmetleri bile çözüm bulamıyor. Gördüğüm en kötü Sanal bankacılık uygulaması.

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Bayram
Sorun bence Naystadır. Amazon iadeyi çok hızlı yapıyor. Nays'ta eskiden girebildiğim hesabıma aylardır giremiyorum. Müşteri hizmetleri bile çözüm bulamıyor. Gördüğüm en kötü Sanal bankacılık uygulaması.
Nays bu konuda çok hızlı gaming gen iadesini 1 günde geçirdi hesabıma her iadem hızlı gerçekleşiyor sırf o yüzden çoğu zaman nays ile ödüyorum

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,715
İsim
Kerem Çavuş
amazon iade işlemi başlatmayı unutmuş yüksek ihtimal , tekrar talep açın hızlıca çözülür

Nays bu konuda çok hızlı gaming gen iadesini 1 günde geçirdi hesabıma her iadem hızlı gerçekleşiyor sırf o yüzden çoğu zaman nays ile ödüyorum
Amazon bana hiç sıkıntı yaşatmadı. Amazon tarafında bir sıkıntı varsa bence sıkıştır müşteri hizmetlerini bir. Nays'ı kendi hesabımdan kullanamıyorum saçma şekilde ya. Çözümünü biliyor musunuz ? Giriş hatası veriyor. Müşteri hizmetleriyle konuştum ve dediklerini uyguladım ama onlar bile çözemedi sıkıntıyı...

cornlov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Caner kart
Amazon paranın gönderildiğini ve kısa zamanda referans kodu yazacaklarını söyledi.
Bu durumda Nays mı sorunlu...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,626
Üyeler
145,217
Son üye
NakoG
Top Bottom