Neler Yeni

Çözüldü✓ Param guvende ile urun satin alicam ama kanadadan

federalper

80+ Silver
kanada dan kargolayabilir
Türkiyeden yurt dışına kargolayabilir yurt dışından TR ye yurt içi ile kargoya veremez param güvende de 2 seçenek var ya PTT ya yurt içi ikisi ile de TR ye yollayamaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

olduğu yazıyor, olmasa bile kanadadan farklı akrgoyla gelip gümrükten itibaren yurtiçi getirebilir
Farklı kargo kullanamaz çünkü sana sahibinden kod veriyor adres vermiyor o kod üzerinden kargoya veriyorsun

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Türkiyeden yurt dışına kargolayabilir yurt dışından TR ye yurt içi ile kargoya veremez param güvende de 2 seçenek var ya PTT ya yurt içi ikisi ile de TR ye yollayamaz
ona bakarsan çinden farklı kargoyla gümrüğe geliyor gümrükten ptt veya yurtiçiyle falan

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Yavuz

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hocam param güvende den aldıktan sonra sana 2 adet seçenek sunuyor mecbur o 2 seçenek ile kargoya vermen lazım yurt dışından o firmalar ile kargoyalamıyorsun.
anladım, yinede sahibindeni arayıp bilgi alsa daha iyi olur

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Yavuz

federalper

80+ Silver
anladım, yinede sahibindeni arayıp bilgi alsa daha iyi olur
Bildiğim kadarıyla sahibinden yurt dışına zaten destek vermiyor öyle olsa yurt dışı numaralar ile vesayre kayıt olabilirdik tabi arayıp bilgi almasında fayda var ama %99 dolandırıcı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyatı iyi ama ugrasmicam. Teşekkürler.
Hocam arkadaşla iletişiminizi devam ettirip param güvendeyi açmasını isteyebilir misin atacağı linki merak ettim. Dayısı dediği de internetten her ülkenin numarasını uygun fiyata alabiliyorsun 2. bir WP den sana yazacaktı aldığı numarayla büyük ihtimalle güzel taktik ama yemezler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,451
Üyeler
141,582
Son üye
ozan2327
Top Bottom