Neler Yeni

pc hocası f class

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Ben iki tane video gördüm youtubeda pc hocasının çektiği. Diğerlerinin linkini atar mısın bana? Sadece 1.0 ve 1.1 olarak iki versiyon gördüm. Belki gözden kaçırmışımdır
diğerleri derken ?

Mr.Ulucan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hasan Barış Ulucan
beyler yeni uyandım baktım pc hocası sistem çıkarmış bi baktım sisteme aşırı sinirlendim önceki sistemi gelmişler bize kakalıyorlar önceden çıkardıkları pch f class vardı zaten ilk ekran kartı benim hatırladığım sapphire rx 590 nitro se idi sonra msi armor rx 590 oldu sonra sapphire pulse rx 5500xt oldu şimdide xfx thich 5500xt oldu resmen bize eski sistemi markasını değiştirip kakalıyorlar bide sadece işlemcisi değişmiş önceki işlemci yanlış hatırlamıyorsam ryzen 5 2600dü ssdisi düşmüş kasası düşmüş psu düşmüş neden böyle bir şey yapmışlar ? yoksa bendemi bi sıkıntı var anlamadım bide f class 1.1 olarak tanıtıyorlar ne gerek var şimdi buna haklıysam bişeler söyleyin arkadaşlar haksızsam burda tartışalım ben merak ettim yani neden böyle bir şey yaptıklarını
https://www.youtube.com/channel/UCMQPPNCfjiKMS9I7ttSAQSA Bu kanalda İncelemesi mevcut

Top Bottom