Neler Yeni

PC Hocası yeni sistem sizlerle! " 9.499 TL RTX 2060 "

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,847
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Aaa aldım la 😂 şansa bak

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Selçuk Aslan
tükendi diyorlar sonra stok açıyorlar resmen dalga geçiyorlar rezil bir iş

Elvante

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
EREN
Kusura bakmayın belki tekrar sormuş olucam ama az önce vatanı aradım , yanlışlıkla demonte istemiş olduğumu belirttim , montajlı göndermelerini istedim , yarın belli olur dediler . Sizce demonte mi gönderirler yoksa montajlayıp test ederek mi gönderirler mi ?
Teşekkür ederim.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Kerem Çavuş
Kusura bakmayın belki tekrar sormuş olucam ama az önce vatanı aradım , yanlışlıkla demonte istemiş olduğumu belirttim , montajlı göndermelerini istedim , yarın belli olur dediler . Sizce demonte mi gönderirler yoksa montajlayıp test ederek mi gönderirler mi ?
Teşekkür ederim.
yarın siparişini yeni sipariş gibi güncellicekler montalı almış gibi gözüküceksin sorun yok

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
Teşekkür ederim.
Mesai saati dışındayız demiyorlar mıydı

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
ahmet ali özmert
arkadaşlar işlemciyi i5 yaparsak call of duty modern warfare 2 ücretsiz olarak gelicek mi ?

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Selçuk Aslan
18:00dan başlayıp saatler boyunca aralıksız siteye girmeye çalışıyoruz site çöküyor donuyor , bir şekilde sepete ekleniyor bu sefer sepete girmek imkansız en sonunda tükendi diyor geçmiş olsun diyoruz üstünden saat geçiyor , habersiz şekilde bi anda stok açılıp kapanıyor :))

ucanzebra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
MT
Alamayan varsa 10,300 e bırakıyorum isteyen mesaj atabilir.

Omeraslan93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Ömer Aslan

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Kerem Çavuş
18 den itibaren kaç kere gördüm stoğu normalde asla sepete ekle tuşunu göremezdim. Bu baya fazla kaldı sitede
stok zaten gözüküyodu da sorun stok olması değil sepetten sonraki aşamaya geçilmiyodu site çöktüğü için ben 6 dan itibaren aralıksız takip ettim anca 19.13 te alabildim site kendine geldi

okanaltunbas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Okan Altunbaş
Bu adam niye haber vermiyor önceden? Bekliyordum daha yeni gördüm burada. Bildirim de gelmedi

Top Bottom