Neler Yeni

🔥İndirim PC hocası yeni sistem

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,283
İsim
Oğuz
Mükemmel

Reload

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Ferhat Bilgi
Daha ne olsun hocam? 4060 olan en ucuz sistem 27k civarı. 7700xt var daha ne olsun?
Yok 22 bandında da bulunuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

peki 35.5k 8700f rx7900gre 1tb ssd 16gb 6000mhz cl30 sistem parçaları alabiliyorsun ? grafik tabanlı oyunlarda daha fazla fps vermez mi bu kombinasyon
30k bu sisteme verecek adamın bu durumlarda cebinden çıkacak 5k parası olmuyor dimi :)
Zaten insanlar ucu ucuna 28 30 topluyor böyle sistem çıkınca alıyor elinde 5 k olmuyor yani kafa kafaya denk geliyor ha birikimi vardır o zaman zaten beklesin zaten daha güzel sistem çıkmasını ama ülke ekonomisi belli neyin ne olacağı belli mi

https://www.gamegaraj.com/urun/shark-7000/ Aradaki fiyat farkını zorlayıp bu mu yoksa pc hocasının bu sistemi mi
Bence bu sistem bu fiyata fazla gibi geldi bana

Ya kardeşim siz ne fikir sahibi olmayan insanlarsınız, denilmesi gereken şekilde yazardım normalde ama ban yerim o yüzden böyle nazik yazdım

30k ya DDR 5 7600 işlemcili 7700xt işlemcili sistem bulup yok tampon kötü yok kirazlar yapay felan bomboş yorumlar yapmayın adam 30k ya fps peşinde olan insanlar için verdiğiniz paranın ^BÜTÇE DAHİLİNDE^ iyi bir karşılığı olabilcek sistem yapmış gelip ramler kötü ssd 500gb demek kadar s şey yok. Bizde biliyiruz çok iyi olmadığını ama bu paraya bu oluyor eleştiri yapamayız güzel rammi istiyosun ssd 1tb mı istiyosun yükseltme yap ekran kartından kısıp rame para vermek şu sistem için saçmalık

Söylenenler galiba 128gb ram 4tb ssd asus rog altın kaplama 1000wat psu rx550 ekran kartı
8400f işlemci 30k ya istiyor aynen kardeşim bekleme yapma 😃😃 mantık bu galiba güzel sistem olması için kafada güzel yorumlar var
Çok haklısın adamlar sistem yapmış fp demedikleri kalmadı

Son düzenleme:

Kuarics

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kuarics
hava soğutuculu 7500f işlemcili benzer sistemi aynı sitede satın almıştım. 2k monitörle birlikte 50.000 TL'ye geliyordu. Dün bu sistemi ve fiyatı görünce nasıl şansızım diye hayıflanıyordum. Bu sabah eski siparişimi iptal edip hemen bu sistemi özelleştirip aldım. 5.000 tl daha ucuza geldi. Sıvı soğutucu takıp ram ve ssd’yi yükseltip kasayı değiştirdim. 7700xt ekran kartı testlerde gayet başarılı. 2k monitör için kullanacağım en uygun sistem de bu. Fazlasında gözüm yok. Bilgisayarda çizim yapacağım. Arada oyun oynarım. ultra ayar merakım da yok. Ki zaten 7700xt ultra ayarlarda neredeyse bütün oyunları iyi bir fps değerinde oynatabiliyor. Zaten bir oyunu ultra ayarlarda 60fps üstü açan bilgisayarınız varsa oyun delisi birisi değilseniz sizin için gayet yeterlidir. Tabii bu ülke şartları için söylüyorum. Yoksa daha iyisini hak ediyoruz.

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
698
İsim
Sercan SAYİT
Dün Asus tuf anakart 2K kusur civarında alınabiliyordu hemen fiyatını arttırmışlar. Corsair RGB ramlerin fiyatları da değişmiş. Belki gözümden kaçan başka değişiklikler de vardır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,777
Üyeler
157,422
Son üye
furkangok200153
Top Bottom