Neler Yeni

Pc için dualsense mi xbox 9.nesil mi?

Megan

80+ Silver
Pc de özellikle microsoft flight simulator ve forza gibi oyunları gamepadle oynuyorum. Elimde monster pusat pro gamepad var ama o çok hassas değil diye kullanmıyorum onu satacağım. Ps5 dualsense veya xbox 9.nesil controller düşünüyorum. Hangisi daha iyi olur? Diğer hikaye oyunlarını klavyeyle oynamayı seviyorum. O yüzden sadece mfs2020,forza, pes gibi oyunlar oynarım. Öneriniz nedir?

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Arda Tuğlu
Hangisi ucuz ise onu al pek fark yok fiyatlar aynı ise dualsense al ben öyle yaptım

BabaVoss7

80+ Silver
Xbox genel olarak ergonomi ve uymluluk olarak daha iyi. Birde pili biz taktığımız için anında değişim olabiliyor. Tutuşu bence daha rahat.
Ds ise bence daha teknolojik. Adaptif triger olsun touch pad olsun şarj edilebilir olması olsun. Uyumlulukta tek programla tek tuşla oluyor sıkıntı yaşatmaz. Bende ds var ben aldığımda xboxtan fark ile ucuzda. Sanırım şuan xbox daha ucuz. Bunalra göre kararını verip alabilirsin bence. Elin biyükse xbox tavsiye ederim ben. En zorlandığım kısım o şuan

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Ben Xbox'cıyım. Çünkü daha ergonomik. Analog dizilimi daha iyi .

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,273
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Dualsense bence.

Megan

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Xbox genel olarak ergonomi ve uymluluk olarak daha iyi. Birde pili biz taktığımız için anında değişim olabiliyor. Tutuşu bence daha rahat.
Ds ise bence daha teknolojik. Adaptif triger olsun touch pad olsun şarj edilebilir olması olsun. Uyumlulukta tek programla tek tuşla oluyor sıkıntı yaşatmaz. Bende ds var ben aldığımda xboxtan fark ile ucuzda. Sanırım şuan xbox daha ucuz. Bunalra göre kararını verip alabilirsin bence. Elin biyükse xbox tavsiye ederim ben. En zorlandığım kısım o şuan
İkisi de kablolu mu bluetooth wireless falan hangisinde var?

BabaVoss7

80+ Silver
İkisi de kablolu mu bluetooth wireless falan hangisinde var?
İkisinde de kablosuz var. Ds kablolu oluyor. Xbox tada vardı sanırım emin değilim olmaması saçma olurdu. Kablolu olunca ds de oyunlar desteklerse tüm özel özellikleri kullanabiliyorsunuz. Valhalla forza filan triger çalışıyor. İki kol birden kablosuz oluyormu emin değilim denemedim. Bence Bluetooth adaptör sağlamsa olmaması için bir sebep yok denemek lazım

Megan

80+ Silver
İkisinde de kablosuz var. Ds kablolu oluyor. Xbox tada vardı sanırım emin değilim olmaması saçma olurdu. Kablolu olunca ds de oyunlar desteklerse tüm özel özellikleri kullanabiliyorsunuz. Valhalla forza filan triger çalışıyor. İki kol birden kablosuz oluyormu emin değilim denemedim. Bence Bluetooth adaptör sağlamsa olmaması için bir sebep yok denemek lazım
Dualsense daha mantıklı geliyor. Fiyat olarak dualsense ucuz olursa onu alırım muhtemelen

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
985
İsim
Birol azak
Bende 9.nesil xbox gamepad var bluetooth ile pc'ye bağlıyorum sorunsuz kullanıyorum. Merak eden varsa kabloyla da bağlanıyor.

Top Bottom