Neler Yeni

Pc için oyun kolu

İcbhin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emre
Sadece pes 2020, fifa gibi oyunları oynamak için oyun kolu alacağım (laptop için) kablolumu, kablosuzmu (bluetooth) almalıyım?

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
İkisinide alabilirsin. Bilgisayar XBOX kolunu destekliyor, bütçen varsa XBOX kolu alabilirsin. Hem sadece PES ve FİFA oynama oyun kolu ile oyun oynamanın verdiği zevki hiçbir klavye mouse veremez.( Bende Dualshock 4 var ondan biliyorum.)

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,420
İsim
Güray
İkisinide alabilirsin. Bilgisayar XBOX kolunu destekliyor, bütçen varsa XBOX kolu alabilirsin. Hem sadece PES ve FİFA oynama oyun kolu ile oyun oynamanın verdiği zevki hiçbir klavye mouse veremez.( Bende Dualshock 4 var ondan biliyorum.)
Evet, bilgisayarda Xbox gamepadleri açık ara önde gidiyor ve çok tercih ediliyor. Bizzat kullandığım için çok memnunum ve şiddetle öneririm. Kablolu olup olmaması önemli değil.

İcbhin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
oyun kolu olarak dualshock 4 daha çok hoşuma gidiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet, bilgisayarda Xbox gamepadleri açık ara önde gidiyor ve çok tercih ediliyor. Bizzat kullandığım için çok memnunum ve şiddetle öneririm. Kablolu olup olmaması önemli değil.
bakarım hangisi daha ii performans verecekse onu alarım

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
oyun kolu olarak dualshock 4 daha çok hoşuma gidiyor

PC onuda destekliyor. Ama asıl desteklediği XBOX kolu olduğu için öyle dedim. Dualshock 4'de alabilirsin bir sıkıntı olmaz. Ama benim içimde bir PS4 kullanıcı olarak XBOX kolu hep ukte olarak kalmıştır.

İcbhin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emre
PC onuda destekliyor. Ama asıl desteklediği XBOX kolu olduğu için öyle dedim. Dualshock 4'de alabilirsin bir sıkıntı olmaz. Ama benim içimde bir PS4 kullanıcı olarak XBOX kolu hep ukte olarak kalmıştır.
param biraz daha olursa ikisinide alırım mutlaka.

İcbhin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emre
Yani ikisinden birini alman yeterli olacaktır. Ama ikisinde deneyimlemek istersen kimse sana karışamaz :)
dualshock 4 deneyimim var xbox kolu hiç kullanmadım alabilirim, ama hissiyatını fln bilmiyorum güzele benziyor ama arada kaldım.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bende Snopy marka yan sanayi DualShock 3 var. 4 sene önce 30 TL'ye almıştım şuan ne kadardır bilmiyorum. Kablolu. Her oyunda işimi çok rahat görüyor. Memnunum yani. Trigerlar orijinaline göre biraz sert ama alışıyorsun. Analoglar orijinal DS3 gibi hissettiriyor. Orijinal kola 300 TL vermene hiç gerek yok onu demek istiyorum.

İcbhin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emre
Çok kaliteli replikalar var orjinal 450 500 TL zaten o fiyata onu verecegime 100 TL daha ekler klavye mouse alırım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,314
Üyeler
142,402
Son üye
Themahonee
Top Bottom