Neler Yeni

Pc kendiliğinden kapanıyor

Wolverine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
yuşa kerim sarac
Bir kaç gün önce cs 2 girmek istedim oyuna girerken pc kapandı sonra tekrar denedim yine kapandı,bilgisayarı tekrar açıp valo girdiğimde kapanmadı sistem.

Bu gece tekrar cs girmeye çalıştım sistem yine kapandı ve 3. denemede falan pc yi açabildim çünkü gigaybayte yazısından sonra kapanıyordu kendiliğinden,sonrasında cs2 yi kaldırdım tekrar indirmeye başladım oyun indirilirken valo gireyim dedim,maç yükleme ekranında sistem kapattı kendini.
Sorun sizce güç kaynağında mı , başka bir parçada mı yoksa bios ayarlarıyla ilgili bir sıkıntı mı var ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Hakkı BÜLBÜL
ne kadar süredir kullanıyorsunuz hocam belki termal macunu bitmistir

Wolverine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
yuşa kerim sarac
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam pc 2023 ağustosta alınmış ben de şubatta aldım sahibinden
8 aylık pc yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cpu: Ryzen 5 5600
Gpu: Sapphire pulse 6700xt 12gb
Ram: Xpg 2*8 gb ram 3600 mhz
Anakart: Gigabayte a520m-k v2
Ssd: Adata legend 700 512gb m2 ssd
Kasa: Xpg k rgb kasa
Psu: Xpg probe 650w 80+bronze
İşlemci soğutucu: İd cooling se214-xt

Nutrix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Eren Ergün
Sıcaklık değerlerini bi test et, sonucu buraya at yardımcı olalım

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
İbrahim Toglu
Bir kaç gün önce cs 2 girmek istedim oyuna girerken pc kapandı sonra tekrar denedim yine kapandı,bilgisayarı tekrar açıp valo girdiğimde kapanmadı sistem.

Bu gece tekrar cs girmeye çalıştım sistem yine kapandı ve 3. denemede falan pc yi açabildim çünkü gigaybayte yazısından sonra kapanıyordu kendiliğinden,sonrasında cs2 yi kaldırdım tekrar indirmeye başladım oyun indirilirken valo gireyim dedim,maç yükleme ekranında sistem kapattı kendini.
Sorun sizce güç kaynağında mı , başka bir parçada mı yoksa bios ayarlarıyla ilgili bir sıkıntı mı var ?
Kapanma derken restart değil dimi komple güç kesiyor.

SyleeXin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Görkem Tezer

Ekran kartın amd mi ?
(Amd fanları linçlemesin kendimde amd kullandığım dönemde başıma çokca geldi)

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,094
İsim
a l p e r
Ekran kartın amd mi ?
(Amd fanları linçlemesin kendimde amd kullandığım dönemde başıma çokca geldi)
yok kral güç kaynağından problem. PUBG açsın onda da kapanır ama Gta 5te kapanmaz mesela

Son düzenleme:
Top Bottom