Neler Yeni

Pc PUBG Mobile Kasma Sorunu

Aleshaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ali çalıkuşu
Öneri değil de ayarları en düşüğe çek, emülatör ayarlarını da en düşüğe çek. DX, OpenGl ayarları var Emülatör ayarları kısmında. Onu da kendi DX sürümüne göre ayarla. Ve kasış 0’a düşecek,
dxdiag dan baktığım da directx 12 yazıyor bende oyun ayarlarında Directx+ yı seçili oyun ayarları da en düşük te fakat yine de kasma donma oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Akıcı mı oynuyorsun?
evet ayarlar en düşükte SD720P GRAFİK AYARLARI AKICI- AŞIRI DİRECTX+ SEÇİLİ

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
dxdiag dan baktığım da directx 12 yazıyor bende oyun ayarlarında Directx+ yı seçili oyun ayarları da en düşük te fakat yine de kasma donma oluyor
Sadece oyun içi değil emülatör ayarları da en düşük yap. Bir şey daha var, bazı ayarları oyunun kendisi ayarlamasına izin veriyor. Mesela işte görüntü ayarlarında 2 tane o şekilde ayar vardı. Onların tikini kaldır. Hiç bir şeyi oyunun kendisinin yapmasına izin verme. O şekilde ayarlar emülatör ayarlarında varsa onları da kaldır.

Aleshaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ali çalıkuşu

bennedendogdum

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
719
İsim
Osman koşar
model i5 3470 sanallaştırma var mı bilmiyorum bi baka bilir misin reyis
sitesinde var gösteriyor. Youtube işlemci sanallaştırma açma yaz çıkan herhangi video ile yapabilirsin. bunu kontrol etmeni sağlayan programıda olması gerekiyor intelin onuda ara. hiç bulamazsan biostan virtualization technology yazan yeri bulup açabilirsin maksimum 10dk ararsın

sitesinde var gösteriyor. Youtube işlemci sanallaştırma açma yaz çıkan herhangi video ile yapabilirsin. bunu kontrol etmeni sağlayan programıda olması gerekiyor intelin onuda ara. hiç bulamazsan biostan virtualization technology yazan yeri bulup açabilirsin maksimum 10dk ararsın
advanced bios settingste yer alıyor cogu anakartta
işlemci sanallaştırmasını açtıktan sonra bu programı kurup cpu technology e girip sanallaştırma açık mı kontrol et

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2

Aleshaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ali çalıkuşu

advanced bios settingste yer alıyor cogu anakartta
işlemci sanallaştırmasını açtıktan sonra bu programı kurup cpu technology e girip sanallaştırma açık mı kontrol et
Biostan baktım İntel Virtual Tecnologhy Enable konumunda söylediğin proğrama baktım da pek anlamadım bir şey

Ekler

• a.jpg
    a.jpg
    242.7 KB · Hit: 51

bennedendogdum

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
719
İsim
Osman koşar
Biostan baktım İntel Virtual Tecnologhy Enable konumunda söylediğin proğrama baktım da pek anlamadım bir şey
o zaman zaten açık durumda. yapacak başka bişey yok sanallaştırma yönünde . emülatörü değiştirmeyi denedin mi farklı farklı emülatörler var

Aleshaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ali çalıkuşu
Top Bottom