Neler Yeni

PC toplamak nasıl bir his?

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Halil
Geçmişten günümüze sürekli PC toplama isteği içimde birikmiştir. Çocukluktan kalan laptop ile düşük sistem gereksinimli oyunlar veya GTA 5 gibi oyunların görüntü kalitesini düşürerek kasa kasa oynamaya çalışmıştım. 19 yaşındayım ve benim için istediğim gibi çift monitörlü bilgisayar toplamayı çok istiyorum. PC toplamak nasıl bir histir? İstediğin oyunu sistem gereksinimlerine bakmadan satın almak/ indirmek... :) Size sormak istedim. İnşallah en kısa zamanda hayırlısıyla bende istediğim gibi PC toplarım. Görüşleriniz için teşekkürler.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,015
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Bu seferde özellikler yerine fiyatına odaklancan :D

KeReM BeY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Kerem
sevmeyi sevmek gibi
en kral sistemi en iyi ekipmanları aldım oyun oynama isteği yok netflix ya da yotube
çok kafana takma bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Halil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sevmeyi sevmek gibi
en kral sistemi en iyi ekipmanları aldım oyun oynama isteği yok netflix ya da yotube
çok kafana takma bence

Sadece oyun değil de, bir ekranda ETS 2 diğer monitörde YT veya dizi/film. Aynı zamanda Yazılım öğrenmeyi de istiyorum, kendimi geliştirmek istiyorum. Bir ekranda yazılım, diğer ekranda borsa-hisse takibi yapmayı istiyorum. Hayırlısıyla en kısa zamanda toplarım inşallah.

Cihangir

80+ Gold
Geçmişten günümüze sürekli PC toplama isteği içimde birikmiştir. Çocukluktan kalan laptop ile düşük sistem gereksinimli oyunlar veya GTA 5 gibi oyunların görüntü kalitesini düşürerek kasa kasa oynamaya çalışmıştım. 19 yaşındayım ve benim için istediğim gibi çift monitörlü bilgisayar toplamayı çok istiyorum. PC toplamak nasıl bir histir? İstediğin oyunu sistem gereksinimlerine bakmadan satın almak/ indirmek... :) Size sormak istedim. İnşallah en kısa zamanda hayırlısıyla bende istediğim gibi PC toplarım. Görüşleriniz için teşekkürler.
paran varsa güzel bir his

Freix

80+ Bronze

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hiçbir zaman o kaygıyı fazla yaşamadım nedense. Son yıllara kadar pek güçlü sistemlerim de yoktu ama bir site vardı oradan bakıp benim sistem o serinin en son hangi serisini kaldırıyorsa onu indiriyordum. Yeni bir cihaz alınca da heyecanlanıp o sistemin kaldırdığı en yüksek oyunu indiriyordum.

omer_34

80+ Silver
bende 21 yaşındayım maddi imkanlar değil de ailemin katı tavrı yüzünden ilk defa bu yaşımda bilgisayar topladım. ilk 1 hafta çok güzel hevesini alıyorsun ama 1 hafta sonra sıradanlaşıyor

KeReM BeY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Kerem
Sadece oyun değil de, bir ekranda ETS 2 diğer monitörde YT veya dizi/film. Aynı zamanda Yazılım öğrenmeyi de istiyorum, kendimi geliştirmek istiyorum. Bir ekranda yazılım, diğer ekranda borsa-hisse takibi yapmayı istiyorum. Hayırlısıyla en kısa zamanda toplarım inşallah.
iki ekran merakın varsa 2.el düşük sistem topla
borsa hisse işine girme ben kriptoya girdim zamanında bisikletimi sattım yüzde 75 zarardan geri çıktım
(kripto hakkında bilgim olduğu zaman girdim saçma sapan shit meme coinlerede girmedim projesi iyiydi bir ayı geldi perişan etti)

omer_34

80+ Silver
bende 21 yaşındayım maddi imkanlar değil de ailemin katı tavrı yüzünden ilk defa bu yaşımda bilgisayar topladım. ilk 1 hafta çok güzel hevesini alıyorsun ama 1 hafta sonra sıradanlaşıyor
hatta ben ilk haftanın sonunda sistemi satmayı istemeye başladım

Can...

80+ Platinum
aldıktan sonra kalmayan bir his :D

Top Bottom