Neler Yeni

PC'de dualsense kullanımı

hikerak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hikmet Eren Aker
Titreşimi kullanabilirsin. Ben Dualsense 1300 liraya aldım. Şimdi 1700 liralar olmuş. Aralıkta 2022de aldım. Yine de daha ucuz Dualsense. Biraz da zevk meselesi. Özellik ve fiyat olarak Dualsense çok daha iyi bence. Bunları kenara atarsak tasarım olarak da çok daha güzel. 2 tane Dualsense var elimde standıyla beraber . Aksesuar /süs olarak kullanıyorum çoğu zaman .
yani en kötü dualsense'i kablosuz şekilde XBOX kolu gibi kullanırım değil mi?

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Hakan Keser
yani en kötü dualsense'i kablosuz şekilde XBOX kolu gibi kullanırım değil mi?
Evet en kötü ihtimal öyle. Steam ve DS4windows ile her oyunda sorunsuz kullanıyorum 2 cihazı da aynı anda.

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Hakan Keser
dsx mi mantıklı yoksa ds4windows mu
Ben Steam ile kullanıyorum çoğu zaman. Onun dışında da ds4windows. DualsenseX'in ücretsiz versiyonu artık güncelleme almıyor. Satış fiyatı da 40-50 lira gibi bir şey oldu. O yüzden ds4windows devam.

hikerak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hikmet Eren Aker
Ben Steam ile kullanıyorum çoğu zaman. Onun dışında da ds4windows. DualsenseX'in ücretsiz versiyonu artık güncelleme almıyor. Satış fiyatı da 40-50 lira gibi bir şey oldu. O yüzden ds4windows devam.
dsx ile ds4windows un çok farkı var mı fiyat olayını göz ardı edersek

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Hakan Keser
dsx ile ds4windows un çok farkı var mı fiyat olayını göz ardı edersek
Yok . DualsenseX de adaptive triggers efekti ayarlayabiliyorsun ki çok gereksiz bir özellik bence. DualsenseX in ücretsiz versiyonunu yükle kendin de görürsün. Tasarımı daha modern sadece.

hikerak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hikmet Eren Aker
Yok . DualsenseX de adaptive triggers efekti ayarlayabiliyorsun ki çok gereksiz bir özellik bence. DualsenseX in ücretsiz versiyonunu yükle kendin de görürsün. Tasarımı daha modern sadece.
tamamdır yardımın için teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,079
Üyeler
156,431
Son üye
umittcobann
Top Bottom