Neler Yeni

Modding Peugeot 408 e yazılım atılır mı

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
Ensar Polat
zaten beyine yazılım atılır baska neye atıcan böyle güçsüz sıkıştırması düşük araçlara performans yazılım atmak cahillikten baska bir şey degıl
Tamam devam edebilirsin hadi bakim

emre_ç

80+
2 gün önce 1.2 130hp peugeot 408 aldım sport modda baya iyi gidiyor ama bir sorum olacak bu araca yazılım atılır mı ve ortalama kaç hp güç verir ve motor yermi
Stage 1 ortalama 150hp 270nm
Mesaj otomatik birleştirildi:

astra 1.4 t 140hp aracım vardı yazılımla beraber 170 hp ye yükselmişti. 140hp iken gidişi zaten mükemmeldi 170 olduktan sonra yer uçağı olmuştu mübarek. yakıt düşmüştü performans artmıştı.. ama senin araç daha yeni garanti bozma simdilik böyle devam et heryerde de yazılım atılmaz öyle
Hocam Astra bende düşünüyorum 1.4 piston kırma vs kronik sorunu fazla diye biliyorum. Stage 1 ile siz herhangi bir sorun yaşadınız mı ve LPG var mıydı sizde

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,303
İsim
Emre
Discord
necromancerr
2 gün önce 1.2 130hp peugeot 408 aldım sport modda baya iyi gidiyor ama bir sorum olacak bu araca yazılım atılır mı ve ortalama kaç hp güç verir ve motor yermi
1.2 puretech zaten bastımı giden bi araç yazılıma vs gerek yok + aracın garantisi bozulur

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,339
İsim
Selim
Kral az önce pejo 408 anımı anlatiyordum sen de tam üstüne konu açmışsın geçmiş olsun diyorum :)

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Doruk

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,339
İsim
Selim
sizdeki 23 model c0 mı büyük ihtimal öyle
Daha ilk çıktığı zaman denemek için kiraladım onun dışında galarici arkadaşlarım var onlar da arabayı beğenmedi elden çıkardılar hemen. Ama iç ve dış tasarımı harika ben beğeniyorum çoğu yerini tek sıkıntısı o arabaya küçük motor yapmaları.

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
850
İsim
Asil
astra 1.4 t 140hp aracım vardı yazılımla beraber 170 hp ye yükselmişti. 140hp iken gidişi zaten mükemmeldi 170 olduktan sonra yer uçağı olmuştu mübarek. yakıt düşmüştü performans artmıştı.. ama senin araç daha yeni garanti bozma simdilik böyle devam et heryerde de yazılım atılmaz öyle
Hocam nerelerde yaptırabilirim çünkü işi bilen birisi olması şart ayrıyetten ortalama maliyeti ne kadar olur sadece beyine yazılım atmak (turbo intercooler falan almıyacağım zaten)

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Mert Aksu
Hocam nerelerde yaptırabilirim çünkü işi bilen birisi olması şart ayrıyetten ortalama maliyeti ne kadar olur sadece beyine yazılım atmak (turbo intercooler falan almıyacağım zaten)
chip tuning yapsak garanti dışı kalır mı acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

sonuçta çipi söktün mü yazılım gider

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,164
İsim
Enes kaya
Aracın arıza vermesi durumunda yetkili bayiye başvurduğun zaman yazılımı farkederler garantiden cıkmış derler(seviyorlar bunu demeyi zaten) onun dışında 1.2 motora yazılım atmak bence gereksiz. 130hp olsun sana 160hp ne kadar sey degisecek hayatında. Yazılım atinca arabanın motoru aman aman yıpranmıyor stage 1 icin diyorum ve yaptığın yerde cok önemli. Motor sağlığından önce emin ol garanti daha etkili. Bide kullandığın motor ne kadar sağlam ne derece performansta calisinca dayanıklı sorun cıkarmiyor hepsi etken.

grasdiyas

80+ Silver
atıcan stage 3 ü vututututuuu sonra şanzuman parçalarını yolda toplican

(şaka)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
928,767