Neler Yeni

Peugot 508 ile Seat Ateca arasında kaldım kullanıcı yorumuna çok ihtiyacım var.

Mahir Ertuğrul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,066
İsim
Mahir Ertuğrul
Fiyat olarak aynı hocam engelli indirimi ile alacağım. Peugot için çok fazla kronik sorunu var deniliyor o benim canımı sıkan bir sorun. Bir araç bana sürekli olarak sorun çıkartacaksa kullanmak benim için çok büyük sorun olur. Canım sıkılsın da istemiyorum.
Çevremde bu indirimden faydalanan çok insan var yanlış anlamazsanız ne kadar bir indirim oluyor? İndirimden faydalanmak için 1.derece akraban olmasımı lazım ?

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
Bu iki araç arasında kalsam 508 alırdım
Suv almaya karar verdik hocam. Aileyi kırmak istemediğim için böyle oldu bu sefer. :)
Çevremde bu indirimden faydalanan çok insan var yanlış anlamazsanız ne kadar bir indirim oluyor? İndirimden faydalanmak için 1.derece akraban olmasımı lazım ?
Araç 330 bin TL ise hocam 184küsur bin lira oluyor ancak çoğu bayii bu fiyattan vermemek için direniyor. Bilginiz olsun. Bildiğim kadarıyla 2. Dereceye kadar kabul ediliyor. Biraz bakın isterseniz ÖTV muaflı araç alımı diye anlatılıyor.

mamusk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Muhammet Sadık Ceyhan
Fiyat olarak aynı hocam engelli indirimi ile alacağım. Peugot için çok fazla kronik sorunu var deniliyor o benim canımı sıkan bir sorun. Bir araç bana sürekli olarak sorun çıkartacaksa kullanmak benim için çok büyük sorun olur. Canım sıkılsın da istemiyorum.
hocam peugeot kronik sorunlu olayı eskide kaldı.ben 508 tercih ederdim ama ihtiyaçlara göre değişir,çünkkü ikiside farklı sınıf araçlar, karşılaştırmak çok doğru olmaz. 508 çok güzel araba, tasarımına bayılıyorum şahsen,birde o cockpit i varya üffff.

• Beğen
Reaksiyonlar: MTBC

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
hocam peugeot kronik sorunlu olayı eskide kaldı.ben 508 tercih ederdim ama ihtiyaçlara göre değişir,çünkkü ikiside farklı sınıf araçlar, karşılaştırmak çok doğru olmaz. 508 çok güzel araba, tasarımına bayılıyorum şahsen,birde o cockpit i varya üffff.
Doğru diyorsunuz hocam benim de çok hoşuma gidiyor aşık etti kendine o yüzden sizlere de sormak istedim akşam eve gelince konuştuk taksi son seçeneğimiz olsun dediler tamam dedim ben de. :)

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Berkecan Ergin
Geç
:D Teşekkür ediyorum değerli yorumların için. Bu fiyat bandındaki araçlar için arkadaşlarım düşünürken kafayı yersin demişti haklıymış. Birinde bir özellik var diğerinde yok eleye eleye buraya kadar geldim şükür.

Maalesef full+full alamıyorum hocam. ÖTV Muaf ile alacağımdan dolayı Prime paket 508 ile FR Cam tavanlı Ateca alabiliyorum. Bakıldığında güvenlik önlemleri, led far gibi özellikler olarak Ateca bir tık daha önde 508'e göre donanımsal olarak düşünüldüğünde.

Hocam eski şanzıman için söylemiştir ustanız. Yeni 508'lerde şanzıman ve motor sorunu neredeyse en aza indirildi.

Katılıyorum hocam ancak ailem ile birlikte kaldığım için bizimkilerin yorumları olsun, istekleri olsun onlara da hitap etmem gerekiyor. Sonuçta 4 kişilik aileyiz ve bugüne kadar hep geniş araçlar kullandık. Ben 508'i kendime alacak olsam da yine birlikte kullanacağız. Bu arada Siyah rengini bulabilirsem Sedef beyaz ile değiştirmeye değer mi sizce? (Aslında bulabilsem kırmızısını hiç düşünmeden alırım da...)

Evet hocam yanıtlanmış zaten. :)
gördüm kusura bakmayın bakamıyordum foruma. Almadıysanız seat atecada öneririm gayet tatmin edecek araçtır aynı şekilde skoda kodiaq karoq kamiq vs de bakanilirsiniz

• Beğen

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
Geç

gördüm kusura bakmayın bakamıyordum foruma. Almadıysanız seat atecada öneririm gayet tatmin edecek araçtır aynı şekilde skoda kodiaq karoq kamiq vs de bakanilirsiniz
Ateca haftaya geliyor hayırlısıyla işlemleri halledip alışı bitireceğiz hocam.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Berkecan Ergin
Ateca haftaya geliyor hayırlısıyla işlemleri halledip alışı bitireceğiz hocam.
Hayırlı olsun kazadız belasız sürmek nasip olsun. 😊 bu srada full kasko yaptırırken kasko 100bine kadar karşılıyor bence onu 200 bin yaptırın minimum ve indirim talep edin bazen düşürüyorlar ben 1900 e yaptırdım normalde 100bin karşılıyorlardı 2300 fiyat çekmişlerdi. 200bin isteyip indirim talep etmiştim yapmışlardı

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
Hayırlı olsun kazadız belasız sürmek nasip olsun. 😊 bu srada full kasko yaptırırken kasko 100bine kadar karşılıyor bence onu 200 bin yaptırın minimum ve indirim talep edin bazen düşürüyorlar ben 1900 e yaptırdım normalde 100bin karşılıyorlardı 2300 fiyat çekmişlerdi. 200bin isteyip indirim talep etmiştim yapmışlardı
Oradayken konuşuruz hocam fiyatları ancak doların bu yükselmesinden dolayı alamayabiliriz. ÖTV sınırından çıkabilir araç. :)

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,581
İsim
Yavuz
Mekaniksel sıkıntıları oluyormuş tabi herkese olcak diye bişey de olmayabilir. 2 farkli araç. Sorunsuz istiyorsan 2 side sorun çıkarabilir az istiyorsan ateca sadece şanzımandan belki sıkıntı çıkarabilir. Vag Grubu araçları kullandım bende sıkıntı çıkmadı şanzımandan. Bence ateca ama 2sinden birini alicaksan eğer az bi farkla garantisini uzat derim.

• Beğen

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam spor araba bakmanızı öneririm seat fr ,golf bakın derim teneke passatlara bakmayın
Dostum şu algı çok saçma değil mi passat güzel araba ve ülkemizde abartılıyor rakipleri de dişli ama tenek olduğu anlamına gelmiyor hepsi bir yeriyle öne çıkıyor

• Beğen

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Nerde ve ne için kullancaksın birisi suv birisi sedan. 508 çok şık ve elit bir duruşa sahip. Seat ise yüksek bir araba. Kişisel bir tercih bu. Ben yere yakın arabaları sevmiyorum. Araba biraz yüksek olacak. Dağ bayır gezeceksin.

• Beğen

thykeonas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Yiğit Erkoyuncu
Arkadaşlar herkese selamlar. 2021 Model Seat Ateca ile Peugot 508 arasında kaldım. 508'in Prime paketi , Ateca'nın FR paketini alacağım. Ateca GRİ renk, 508 Sedef beyazı. İki araçta çok hoşuma gidiyor gerçekten arafta kaldım. Öneriniz nedir kullanıcı yorumunuz var mı acaba?
508 tabiiki

• Beğen

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dostum şu algı çok saçma değil mi passat güzel araba ve ülkemizde abartılıyor rakipleri de dişli ama tenek olduğu anlamına gelmiyor hepsi bir yeriyle öne çıkıyor
neyi ile ?
1.5tsı olunca uwu bu 260 vuruyormu demek arabanın en fullunun fıyatına bak sonra konuşalım :)

• Beğen
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
918,843
Üyeler
142,473
Son üye
Adamınbiri
Top Bottom