Neler Yeni

🔥İndirim Philips 48OLED708 Oled TV 31.489₺!

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,885
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
gene alınmaz

hocam biara 15kya gömüştüm bitane tv ama linki bulamadım atacaktımda bulamadım

hocam yanlış anlamayın dalga geçmek için söylemiyom ama tv adam evlendirme programı hariç ne işe yararki? şu varken napam 31kya tv
budaha iyi
tv den oyun da oynanabilir. büyük bir tv ve güzel bir ses sistemi ile sinema odası yapılabilir. sadece uydu kanallarını izleyecek değiliz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oled korkutuyor miniled daha mantiklli degilmi
bence en alınabilir dedğiniz gibi miniled teknolojili bir tv almak olur. samsung qled, lg qned.

BALLarDOES

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Ali bey
tv den oyun da oynanabilir. büyük bir tv ve güzel bir ses sistemi ile sinema odası yapılabilir. sadece uydu kanallarını izleyecek değiliz.

bence en alınabilir dedğiniz gibi miniled teknolojili bir tv almak olur. samsung qled, lg qned.
Philips pml serisi var onlar nasildir acaba? Lg qned arkadasim kullaniyor memnun, philips bir tik daha uyguna dusuyor bazen

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,885
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Philips pml serisi var onlar nasildir acaba? Lg qned arkadasim kullaniyor memnun, philips bir tik daha uyguna dusuyor bazen
philips alınmaz hala sorunlu olduğunu düşünüyorum.
lg nin bu modeli bu fiyata çok iyi bence;

BALLarDOES

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Ali bey
65 inc dusunuyorum da o sebeple bu modelde fiyat yuksek geliyo, biraz daha duserse 35 bandina alacam

Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
kemal kılıçdaroğlu

Patates Köftesi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Batın Köse
50hz

Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Donald Trump
gene alınmaz

hocam yanlış anlamayın dalga geçmek için söylemiyom ama tv adam evlendirme programı hariç ne işe yararki? şu varken napam 31kya tv
budaha iyi
Sistem dizinde ne olacak? Sadece knight online var PC için. boş iş. 30 bine iphone almak lazım.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,984
İsim
uwu
gene alınmaz

budaha iyi
Hocam attığınız monitör led li yani kısaca siz ip11 in ekranı 12 den daha iyi demiş gibi oluyorsunuz.

Tabi bu fiyata bende tercih etmem normal bir 4k ta alıp yanına ps5 almak çok daha mantıklı oyun oynayan birisi olarak düşününce ama bütçesi olan almalı

Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
kemal kılıçdaroğlu
Hocam attığınız monitör led li yani kısaca siz ip11 in ekranı 12 den daha iyi demiş gibi oluyorsunuz.

Tabi bu fiyata bende tercih etmem normal bir 4k ta alıp yanına ps5 almak çok daha mantıklı oyun oynayan birisi olarak düşününce ama bütçesi olan almalı
oyun oynayan birisi illa 4kmı oynicak hocam ben 768p oynuyom gayet iyi bazen600p

Sistem dizinde ne olacak? Sadece knight online var PC için. boş iş. 30 bine iphone almak lazım.
bencede trump sen aday olmaya bak boşver iphone falan

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,885
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler

enthy7

80+
Philips asla tavsiye etmem TV'de. Toz neredeyse kronik. Banding çıkar teknik servisi bu normal der. Zamanında 100 Hz TV'sini zorla bulmuştum, teknik verileri şahaneydi falan ancak o TV'den bu bahsettiğim problemlerden dolayı hiç keyif alamadım sonra aileme verdim.

28K'ya 55 inc Grundig OLED geliyor arada mediamarkt'a falan. Kovalayıp onu almanı tavsiye ederim illa oled alacağım ve uygun fiyatlı olsun diyorsan. 3 yıl garanti fark yaratıyor ve Arçelik teknik servisi çok hızlı ve çözüm odaklı çalışıyor. Hiçbir yabancı markada Arçelik'ten aldığım garanti kalitesini alamadım şu ana kadar.

Top Bottom