Neler Yeni

Playstation 4 alınır mı ?

Aschil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Başer
PC çok iyiyse PS 4 e de gerek yokki. Şuan PS 4 de olup PC de olmayan konuşmaya değer tek oyun last of us part 2
Yani öyle tabi de ufc 4 felan yok bilgisayarım masaüstü bir de bir yere gidiyorum köye vs yanımda giderken götürmek istiyorum. Orada kardeşimle işte babamla vs oyun oynarız diye düşünüyorum. Bilgisayarı alıp bir yere götürmem zor yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

Taksitli şekilde dolaptan alabilirsin
Dolapta var mıdır ? Dolap uygulamasını daha önce hiç kullanmadım

Rotlive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Barış Zorbek
Güncel olmayan ürüne para vermeyi mantıklı bulmuyorum açıkçası. ps5 standart haline geldi artık taksit yapıp 5 almak daha mantıklı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Erdem Taha GEDİK
Arkadaşlar ps4 almayı düşünüyorum veya Xbox serilerinden birini sizce ne almalıyım hangisini almalıyım nereden alabilirim? Neresi güvenlidir yardımcı olur musunuz ?
Dostum xbox series s playstation 4 den daha iyidir yeni çıkacak olan oyunlar xbox a çıkacak olurken playstation 4 e çıkmayacak ama ps 4 ün de şöyle bir avantajı var ps 4 ü kırarak oyunları ücretsiz bir şekilde oynayabiliyorsun bilgisayarın varsa ben senin yerinde olsam ps4 alırdım sıfır fiyatları çok yüksek garantili 2. El ps4 lere bakabilirsin

Aschil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Başer
Güncel olmayan ürüne para vermeyi mantıklı bulmuyorum açıkçası. ps5 standart haline geldi artık taksit yapıp 5 almak daha mantıklı.
Çok oyun vs oynayan birisi değilim. Sadece hiç konsolum olmadı bir de dediğim gibi bir yere gittiğim de yanımda götürmek için almak istiyorum ps5 çok pahalı geliyor ps4 de de şu an güncel oyunlar hala geliyor sanırım.

Dostum xbox series s playstation 4 den daha iyidir yeni çıkacak olan oyunlar xbox a çıkacak olurken playstation 4 e çıkmayacak ama ps 4 ün de şöyle bir avantajı var ps 4 ü kırarak oyunları ücretsiz bir şekilde oynayabiliyorsun bilgisayarın varsa ben senin yerinde olsam ps4 alırdım sıfır fiyatları çok yüksek garantili 2. El ps4 lere bakabilirsin
Aynen bende garantili 2. El vs bir ps4 düşünüyorum

Bir mağazaya sordum sahibinden de satış yapan 8000 tl ye satıyor taksitli almak istediğim de %13 vade farkı koyuyor 6 taksit yapıyor. 9100 tl ye geliyor bana

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Erdem Taha GEDİK
Çok oyun vs oynayan birisi değilim. Sadece hiç konsolum olmadı bir de dediğim gibi bir yere gittiğim de yanımda götürmek için almak istiyorum ps5 çok pahalı geliyor ps4 de de şu an güncel oyunlar hala geliyor sanırım.

Bir mağazaya sordum sahibinden de satış yapan 8000 tl ye satıyor taksitli almak istediğim de %13 vade farkı koyuyor 6 taksit yapıyor. 9100 tl ye geliyor bana
9100 tl etmez pahalı

Master_88

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Harun Seyhan
Şöyle

Şöyle bir durum da var. Şu anda playstation mağazasındaki oyun fiyatları baya pahalı. Ayrıca online oynamak istiyorsan plus üyelik almak şart. Yeni gelen oyunlar da öyle ucuza çıkmıyor mağazaya. Normal versiyon alırsan oyunları mağaza yerine cd li alman biraz daha ucuza gelir. Online ile işim yok diyorsan ikinci el, temiz, versiyonu kırılmış bir cihaz senin işini fazlasıyla görür.

Aschil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Başer
Online oynamak istediğim zamanlar da olabilir.
Şöyle

Şöyle bir durum da var. Şu anda playstation mağazasındaki oyun fiyatları baya pahalı. Ayrıca online oynamak istiyorsan plus üyelik almak şart. Yeni gelen oyunlar da öyle ucuza çıkmıyor mağazaya. Normal versiyon alırsan oyunları mağaza yerine cd li alman biraz daha ucuza gelir. Online ile işim yok diyorsan ikinci el, temiz, versiyonu kırılmış bir cihaz senin işini fazlasıyla görür.

Ne yapmam gerektiğine gerçekten karar veremedim hala

Allmuted

80+ Bronze
Online oynamak istediğim zamanlar da olabilir.

Ne yapmam gerektiğine gerçekten karar veremedim hala
Mobilden baktığım için imzanı göremiyorum. Eğer PC iyiyse konsola hiç gerek yok ps oyunlarının çoğu var tek + olarak diyebileceğim yeni nesilde mesela Gta 6 geliyor taksitle bi ps5 alıp kenara koyabilirsin bütçe varsa. Ps4 oyunlarının çoğu geldi zaten PC’ye xbox desen bi nevi PC benim gözümde.

Aschil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Başer
Mobilden baktığım için imzanı göremiyorum. Eğer PC iyiyse konsola hiç gerek yok ps oyunlarının çoğu var tek + olarak diyebileceğim yeni nesilde mesela Gta 6 geliyor taksitle bi ps5 alıp kenara koyabilirsin bütçe varsa. Ps4 oyunlarının çoğu geldi zaten PC’ye xbox desen bi nevi PC benim gözümde.
Çok çok iyi bir bilgisayarım yok
Ryzen 5 5600 x var
Rtx 2060 var
16 gb ram
Ps 5 de çok pahalı geliyor
Daha oyun vs de alıcağım için o kadarı beni zorlayabilir

Allmuted

80+ Bronze
Çok çok iyi bir bilgisayarım yok
Ryzen 5 5600 x var
Rtx 2060 var
16 gb ram
Ps 5 de çok pahalı geliyor
Daha oyun vs de alıcağım için o kadarı beni zorlayabilir
Oyunlar hallediliyor ya bir şekilde dün arkadaşımla kardeşlik yaparak mortal kombat 1 aldık 375₺ye geldi mesela. Dost tavsiyesi ps5 için bütçe ayarla hemen alman gerekmiyorsa

Aschil

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Başer
xbox al konsol sıkıntı değilse
Konsol derken kollardan mı bahsediyorsunuz ?

Oyunlar hallediliyor ya bir şekilde dün arkadaşımla kardeşlik yaparak mortal kombat 1 aldık 375₺ye geldi mesela. Dost tavsiyesi ps5 için bütçe ayarla hemen alman gerekmiyorsa
Nerden alabilirim hangisini alacağım konusunda da hiç bir fikrim yok açıkçası

Allmuted

80+ Bronze
Konsol derken kollardan mı bahsediyorsunuz ?

Nerden alabilirim hangisini alacağım konusunda da hiç bir fikrim yok açıkçası
Sanırım kredi kartıyla alacaksın limitin ne kadar

Top Bottom